VEDAT ÇALIK TÜGVA’YA SAVAŞ AÇTI

 KAMU MALLARINA ÇÖREKLEN TÜGVA İLE ERTELENMİŞ KAVGAMIZI BAŞLATIYORUZ.

Kurucuları arasında Cumhurbaşkanı R. T Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın bulunduğu Türkiye Gençlik Vakfı TÜGVA’ya ait torpil listesini gözler önüne seren belgeler başlangıçta TÜGVA yetkilileri tarafından yalanlanmış, ancak ‘’ İçerden belgeleri almış bu adam sızdırmış, yedek yapmış ve şu anda ifşa ediyor ‘’  diyerek torpil listesini doğrulayan vakıf başkanı Enes Eminoğlu’nun itirafları Türk Milletinin hafızasından henüz silinmemiştir. 

Fettullah Gülen Terör Örgütü yapılanmasına benzer yapılanma ile Türk Devletinin Kılcal Damarlarına kadar girme görevini adeta FETÖ’den devralan TÜGVA ve onun eski İzmit başkanı Fatih Sultan ÖZTEL’in sosyal medya hesapları üzerinden Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezuniyet töreninde çalan Onuncu Yıl Marşı sonrasında halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik ederek kamu güvenliği açısından açık tehlikelerin ortaya çıkmasına sebebiyet vererek bilerek ve isteyerek  suç işlemiştir.

Tügva eski İzmit ilçe başkanı Fatih Sultan Öztel ‘’ Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi bunu hak etmiyor. Bile isteye böyle bir manzaraya orada hiç kimse onay vermez. Bir ilahiyat fakültesinin Onuncu Yıl Marşı ile öğrencilerini mezun etmek için 4 yıl eğitim verdiğine inanmak ise ayrı bir fecaat ‘’ açıklamalarında bulunmuştur.

HÜSNÜYADİS HORTLADI

Bir milleti yok etmek istiyorsanız ulusal değerlerine saldırın. Bir devleti yok etmek istiyorsanız kurucu önderini yok edin der Lawrence.  Din kisvesine bürünerek emirlerini Haçlı orduları merkezlerinden alanlar ‘’ Fecaat Açıklamalarında Bulunarak ‘’ Ulusal değerlerimize ve Kurucu önderimiz Atatürk’e saldırmaktan geri durmuyorlar.

Dikkat edin Venizelos’a değil, Deli Petro’ya değil, George Vashington’a değil ve dünyada hiçbir öndere değil, yalnızca ATATÜRK’e saldırıyorlar.  Tarihte işgal günlerinin işbirlikçi vatan hainlerinde gördüğümüz ruh hali Tügva eski İzmit ilçe başkanı Fatih Sultan Öztel de yeniden hortlamıştır.

 Haçlı Orduları ve Yunanlılar ile işbirliği yaptığı için 9 Eylül 1922 sabahı Yunanistan’a  kaçan işbirlikçi vatan haini Manisa valisi Hüsnüyadis asılmaktan son anda Yunanistan’a kaçarak kurtulmuştu.

Günümüzde ise işgal günlerinin işbirlikçi haini Hüsnüyadis Tügva eski ilçe başkanı Fatih Sultan Öztel’in ruhunda yeniden hortlamış olduğu net bir şekilde görülmektedir.  Fettullahçı terör örgütünden öğrendikleri taktikler ile devletin kılcal damarlarına sızmaya çalışan Tügva’nın içinde bulunan güncel  Hüsnüyadisler Haçlı ve Yunanlılara sığınacak kadar şansı olmayacak Zafer Partisi İktidarında Türk Milleti adına yargılanacaklardır.  
ADD Kocaeli Şubesinin Tügva eski başkanı Fatih Sultan ÖZTEL hakkında gerçekleştireceği suç duyurusunu destekliyor eğer ADD Kocaeli Şubesi talep ederse Zafer Partisi hukuk desteğini esirgemekten kaçınmayağını kent kamuoyunun bilgilerine sunarız.

ZAFER PARTİSİ KOCAELİ İL BAŞKANI Vedat ÇALIK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.