…Saygılı ve kaygılı partiliniz…

Önceki dönem CHP Gebze ilçe yöneticilerinden Cevahir Akyıldız bir çağrı mektubu yayınladı… CHP Örgütlerini yönetenlere bir çağrı bu… CHP tabanında ilgi uyandıran ve destek bulan mektup şöyle… CUMHURİYET HALK PARTİSİ..

…Saygılı ve kaygılı partiliniz…
Son Güncelleme: Whatsapp

Önceki dönem CHP Gebze ilçe yöneticilerinden Cevahir Akyıldız bir çağrı mektubu yayınladı…

CHP Örgütlerini yönetenlere bir çağrı bu…

CHP tabanında ilgi uyandıran ve destek bulan mektup şöyle…

CUMHURİYET HALK PARTİSİ yönetimlerine açık çağrı mektubumdur…

İktidar pandemiyi silah olarak kullanırken muhalefet pandemi arkasına saklanmaya devam ediyor. Maske mesafe hijyen kuralına uyarak da istenirse etkin muhalefet yapılabilir.

Genel başkan ve vekillerimize yönelik fezlekeler meclise taşınmışken bu kadar zayıf muhalefet kimseyi bir yere taşımaz.

Herkes koltuk makam hırsını bir kenara bırakıp memleket için işsiz aşsız ve hastalıkla boğuşan halka çare ve umut olmak zorundadır. Her şey para değildir. Biz iktidarın olanak ve imkanlarına sahip olmasak da inançlı gerçek Atatürk’çü aydın memleket sevdalısı partili ve gönüldaşlarımızla çok güçlüyüz.

Hala farkına varamayan koltuk ve imkanlarını kaybetme korkusuyla hareket eden profosyonel siyasetçilerin ”dur bakalım ne olacak ” yada ”bu kadarına da cesaret edemezler” diye umutla bekledikleri ne varsa ayaklarına dolandı.

Kalkın sirkelenip kendinize gelin artık.Çaresiz insanlar makarna kömür uğruna yada eş ve çocuklarına iş imkanı sağlanır umuduyla iktidara yaklaşırken siz kendi imkanlarınızı halka sunmayarak bencillik yapıyor sempati kazanamıyorsunuz.”128 Milyar dolar nerede” pankartlarınızla bir çıkış yaratmak istiyorsunuz fakat halkın bu 128 Milyar doların ne olduğunu çoğunun bildiğini düşünüyorsanız aldanıyorsunuz.

Bir kadın bana diyor ki; alt tarafı bir pankart hiç umurumda değil.

Bu beni ilgilendirmez bana ne ben kendi işime bakarım.. Bende istiyorum sadece işimi ailemi çocuklarımın geleceğini ve onlara umut aşılamayı ama malesef önümüzü göremiyoruz. Yakın zamanda yaşadığımız tirajik intihar öyküleri pandemi nedeniyle işini hayatını evini kaybeden insanlar malesef tutunacak bir dal ararken elleri boş kalıyor.

Bir çoğu kredi batağında can çekişiyor. Artık ya bir yol bulun yada kendi yolunuzu açın. Yoksa selden kütük kapma derdiyle insanların sele kapılıp birer ikişer nasıl yok olduğunu izlemekle mi yetineceksiniz merak içindeyim.

Son zamanlarda aydınlar sanatçılar amiraller derken toplumun bir çok kesimi korkmadan sesini yükseltirken fırsat beklemek yerine destek olup muhalefeti büyütmek zorunda olduğunuzu bir iki basın açıklamasının ötesine geçmek zorunda olduğunuzu partililerinizin ve halkın beklentilerini karşılayamadığınızı göremediğinizi mecburen ifade etmek zorundayım.

Bireysel çabaların yetersizliği ortada. Kimseyi çalışmıyor diye suçlamak değil niyetim sadece yanlış kanalize olup beyhude yorulup duruyorsunuz.

Enerjinizi paranızı ve zamanınızı boşa harcayıp ses çıkarana aba altından sopa göstermeyi bırakmalısınız. Biz çok sesli; Cumhuriyetin Atamızın büyük eserim dediği Cumhuriyet Halk Partisi üyeleriyiz. Ne korku nede baskı bizi yıldıramaz.

Artık kendinize yakın olan olmayan ayrımını bırakıp halkın yararına çalışmalar yapmak etkin muhalefeti örüp büyütmek zorundasınız.

Saygılı ve kaygılı partiliniz…

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.