PSİKOLOJİNİZİ bozmaya devam edeceğiz.

CUMHURİYET HALK PARTİSİ DERİNCE BAŞKANLIĞININ ÇALIŞMALARI AKP İLÇE BAŞKANININ PSİKOLOJİSİNİ BOZMUŞ! Halkın yoksulluktan, işsizlikten, zamlardan bunaldığı bu dönemde,  halkın haklı talebi olan ulaşım zammı ile ilgili olarak ‘ulaşım  zammı geri..

PSİKOLOJİNİZİ bozmaya devam edeceğiz.
Son Güncelleme: Whatsapp

CUMHURİYET HALK PARTİSİ DERİNCE BAŞKANLIĞININ ÇALIŞMALARI AKP İLÇE BAŞKANININ PSİKOLOJİSİNİ BOZMUŞ!

Halkın yoksulluktan, işsizlikten, zamlardan bunaldığı bu dönemde,  halkın haklı talebi olan ulaşım zammı ile ilgili olarak ‘ulaşım  zammı geri çekilsin’ konulu yaptığımız basın açıklamamıza istinaden AKP Derince İlçe Başkanı KORAY MERDAN konu ile alakası olmayan ve konuyu sulandırmaktan öteye geçmeyen cümlelerle güya cevap vermiş!

AKP Derince İlçe Başkanı Merdan, ‘Ulaşım zammı neden yapıldı?’ sorusunu sormak yerine halkımızın bu önemli sorununu görmezden gelip gündem değiştirerek konuyu şahsıma getirmiş, İZGAZ’dan iş akdimin feshi ile ilgili ÇAMUR AT İZİ KALSIN mantığıyla sözde açıklama yapmıştır.

Ben burada bu konuya açıklık getirmek istiyorum: Evet İZGAZ tarafından yıllar önce iş akdim feshedildi. AKP zihniyeti o dönemde benim gibi yaklaşık 60-70 civarında insanın işi ve ekmeği ile oynadı. İnsanların işi ve aşı ile oynayan AKP. O dönemde İZGAZ’ı Fransızlara satmak istedi. İZGAZ’ın Fransızlara satılması olayına tepki olarak düzenlenen ve birçok sivil toplum örgütünün organize ettiği, yaklaşık 400 çalışanın katıldığı ‘İZGAZ SATILAMAZ’ eylemine  katıldığım için çeşitli bahaneler üreterek iş akdim o dönem feshedildi.

Ben ne zimmetten yargılandım, nede ağır cezada yargılandım. Ama benim iş akdimi feshedenler FETO terör örgütünden yargılandılar.

Bize çamur atanlara 17 aralığı hatırlatmak isterim!

Para sayma makinalarını, para kasalarını, ayakkabı kutularını, bakan çocuklarını, İranlı işadamlarını, bürokratlarını ve dört bakanı hatırlatmak isterim!

Bize çamur atanlara Derince Belediye Başkanı ve Meclis üyelerinin aldığı cezalarını da hatırlatmak isterim!

Yine KORAY MERDAN’a ayrıca sormak istiyorum!

Sahibi bulunduğu firması Derince Belediyesi’ne ve AKP’li diğer belediyelere ne kadar fatura kestiğini kamuoyu merak etmektedir!

Bir diğer sorum ise kendi yönetiminde bulunan yöneticisinin, Fatih Sultan Mahallesi’nde yapılan spor kompleksini ne kadar kamu zararına uğrattığını açıklamasıdır!

Halkın gündeminden uzaklaşan, gündem değiştirmeye çalışan AKP zihniyetine halkın, esnafın, işçinin, köylünün, emeklinin sorunları ile uğraşmalarını tavsiye ederim.

Eğer bu tavsiyeme hala uymamakta direteceklerse de önemle belirtmek isterim ki: Biz sizin yapamadığınızı yapmaya devam edecek, Halkın sorunlarını dile getirerek PSİKOLOJİNİZİ bozmaya devam edeceğiz.

BİRKAN KOÇAK

CHP DERİNCE İLÇE BAŞKANI

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.