MHP’Lİ MECLİS ÜYESİ FATMA KAPLAN’I “Tİ” YE ALDI

Gülümse İzmit  Mhp  var, Cumhur ittifakı var; Mhp’li İzmit Belediye meclis üyesi İlker Kazan Belediye başkanına kendi sloganı üzerinden yüklendi; Mhp’li İzmit Belediye meclis üyesi İlker Kazan İzmit’in Bayraktar,Durhasan, Hacıoğlu,Eseler..

MHP’Lİ MECLİS ÜYESİ FATMA KAPLAN’I “Tİ” YE ALDI
Son Güncelleme: Whatsapp

Gülümse İzmit  Mhp  var, Cumhur ittifakı var;

Mhp’li İzmit Belediye meclis üyesi İlker Kazan Belediye başkanına kendi sloganı üzerinden yüklendi;

Mhp’li İzmit Belediye meclis üyesi İlker Kazan İzmit’in Bayraktar,Durhasan, Hacıoğlu,Eseler köyleri hizmet beklerken  Belediye başkanı Çayırovada ama Cumhur İttifakı Mhp’li meclis üyesi İlker Kazan Durhasanda, Bayraktarda vatandaşlarımızın yanındayım dedi.

İzmit Belediyemizin Hacıoğlu,Eseler,Durhasan ve Bayraktar mahallelerindeki sera üreticilerinin  Bölgemize yağan yoğun kar yağışından dolayı seraları hasar görmüştür.Öncelikle kendilerine geçmiş olsun diyoruz.

Mahallelerde yapmış olduğumuz ziyaretlerde durumun ağırlığı ,hasarın büyüklüğü tarafımızca görülmüş ve notlar alınmıştır

Cumhur İttifakının Büyükşehir Belediyesi başkanı Tahir Büyükakın  seralarını yeniden yapmak isteyen çiftçilerimize yüzde elli hibeli destek vermekte ,Sadece naylonunu değiştirmek isteyenlere ise naylonu hibe etmektedir.Vatandaşlarımız aynısını bizden beklemekte ve talep etmektedir. Cumhur İttifakının Büyükşehir Belediyesi başkanı Tahir Büyükakın   hasarı öğrenir öğrenmez bölgeye gitmekte ve hibe destekleri ile Yollarını yapmakta gerekli kepçe ve kamyonlarla yollarda düzeltmeleri yapmaktadır.

İzmit Belediyesi olarakta adı geçen mahallelerimizdeki sera üreticilerimizin yaralarını kapatmak adına henüz başkanımız ziyarette bile bulunmamıştır.Bayraktar mahallesinde vatandaşlarımızdan aldığımız sitemlerde kolumu kessen Chp akar diyen vatandaşlarımızın nasılsa bizde oylarını garanti görenler seçime 1 hafta kala gelenlerle bugün yanımızda olanları ayırt edeceğimizi herkesin bilmesi gerektiğini tarafımıza bildirmişlerdir.

Anlıyoruz ki Belediye başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet İzmitlinin parasıyla 12 ilçede reklamlarını İzmit’linin parasıyla yapıp Büyükşehir adaylığı için İzmit belediyesini de kendine sponsor yapmıştır 

Harcanan paralarla yara alan çiftçilerimize yardımda bulunabilir.Kozluk mahallesinde evi yanan, evladını yangında kaybeden Orhan Al kardeşimize yardımda bulunabilir veya işsiz kardeşimizi işe alınabilir.Fatma başkan İzmit’in başkanı olduğunu unutarak daha 3 yıl olan seçime şimdiden hazırlık yapmak adına Çayırovada gezmekte Başiskelede , Gebzede reklamlarını yapmaktadır

Ama izmitliler bunları unutmayacaktır özelliklede Bayraktar mahallesi

Bir Heykeli Yapamadılar

İlker Kazan, sözlerine şöyle devam etti: “İzmit Belediyesinde tüyü bitmemiş yetim hakkını harcamaya devam ediliyor. İzmit Sanat Sokağı’nda bulunan Atatürk heykelinin kendini bilmezler tarafından çalınmasından sonra 2 kez yenisini yaptırmış ve ikisinde de heykel Atatürk’e benzememiş. Sadece rengi ve alın çizgileri değiştirilerek yeniden yapılmış gibi ve sanki başarılmış gibi benzemeyen bir heykel yeniden konulmuştur. Ben inanıyorumki 3.ncü ve 4.ncüyü de yapamıyacaklar.

Yapılan masraflar tüyü bitmemiş yetim hakkına girmiyormu ? bunu da soruyorum .

Yani bir heykeli yapıp önümüze koyamayanlar Fethiye Caddesini yapacaklar. İnşallah heykeldeki gibi, Ceditteki gibi başarısız olmazlar ya da seçimler başlayana kadar başlayabilirler.

Başkan İzmit’liyi cezalandırıyor.

İzmit Belediyesi Veterinerlik Müdürlüğünde çalışanlar açığa alındı. Ceza kesildi müdürlük halen kapalı. Kapalı kaldığı her gün İzmit halkı ve dilsiz dostlarımız cezalandırılıyor. Kış şartlarının arttığı hemde bu günlerde.Halen kapalı ve nezaman açılacağı belli bile değil.Fakat Hayvan ambulansı yollarda boş boş gezmektedir.Kapalı olan müdürlüğün aracı hemde

İzmit sahipsiz değildir halkımızın tarafımıza vermiş olduğu denetim görevini en iyi şekilde yapmaya eksikleri halkımıza göstermeye devam edeceğiz.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.