İyi Partiyi eleştiren Erdoğan’a cevap Körfez’den geldi

İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız susuyor ama iyi ki konuşan, muhalefet eden, taşı gediğine koyan kadınlar da var… Şanbaz Yıldız eğer Aynur Vergili kadar cesur olsaydı, İzmit Belediyesi Eş..

İyi Partiyi eleştiren Erdoğan’a cevap Körfez’den geldi
Son Güncelleme: Whatsapp

İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız susuyor ama iyi ki konuşan, muhalefet eden, taşı gediğine koyan kadınlar da var…

Şanbaz Yıldız eğer Aynur Vergili kadar cesur olsaydı, İzmit Belediyesi Eş Başkanlığına ayırdığı zamanın onda biri kadarını muhalefet etmeye ayırsa İYİ Parti birinci parti olabilir Kocaeli’de…

Büyükşehir Meclisinde Nurcan Acaroğlu önergeler veriyor, muhalefet ediyor ama Şanbaz Yıdız sanki Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan yardımcısı gibi, sesi soluğu çıkmıyor…

Bu arada belirteyim İYİ Partide Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapabilecek donanıma sahip ender insanlardan biridir Nurcan Hanım…

İzmit Belediyesi falan hafif gelir ona…

Dedik ya Şanbaz Yıldız’ın boşluğunu dolduran kadınlar var İYİ Partide…

Ama ne yazık ki, hep arka plana atılır onlar, hatta konuşmasınlar, çalışmasınlar, muhalefet etmesinler diye önleri kesilir, sus denir…

Yada gözdağı verilir bak böyle devam edersen seni dışarı iteriz tıpkı Fatma Zehra Korucuoğlu’na yapıldığı gibi.

O yüzden Şanbaz Yıldız en iyi Pelin Coştur ile iyi anlaşır, zaten konuşacak pek bir şeyi yoktur ama sus denirse susar hatta konuş dese bile konuşacak pek bir şeyi olmaz…

Makbul yol arkadaşları böyledir Şanbaz Yıldız’ın, uslu çocuklar olmalı, söz dinlemeliler…

Dedik ya Kocaeli’de İYİ Parti, bir yanında CHP, bir yanında AKP Cazcı kardeşler gibiler, nasıl olsa Akşener muhalefet ediyor, kadın kendini paralıyor ve güzelde yürütüyor işleri.

Ne gerek var kötü olmaya kenti yönetenlerle?…

Birde Aynur Vergili var ki, oda olmasa AKP ve Erdoğan hakkında bu kentte İYİ Parti cephesinden eleştiren hiç kimse olmayacak.

Yaptığı bir paylaşım dikkatimi çekti…

Erdoğan’ın, İYİ Partiye yönelik eleştirilerine cevap veriyor hem de okkalı cevaplar…

Şanbaz Yıldız uyuyor ama muhalefeti kadınlar yapıyor, hiç olmazsa milletin hakkını, hukukunu arıyorlar.

Umarız İyi Parti Genel Başkanı Akşener bunları görüyordur. Emek harcamayan ve sadece kendisi için siyaset yapan İl Başkanları sayesinde %25 olacağına % 13’lerde çabalıyor.

Eğer İyi Partinin oyu yükseliyorsa Meral Akşener’in ve Akşener gibi yüreğini ortaya koyan kadınların vatanseverliği ve savaşçılığı sayesinde yükseliyor.

Şanbaz Yıldız gibilere kalsa bu memleket vay halimize.

Aynur Vergili’de bu kadınlardan biri ve Kocaeli İYİ Parti cenahından AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik tek eleştirisi de şöyle…

Sayın Ak Parti Genel Başkanı, ” bizimle…..yatırımda yarışın, icraatta yarışın”Diyor.

Ara sıra çıkıp beylik laflar ediyor ama

(1- )Bir ülkede maddi ve maddesel yatırımı, bu yöndeki icraatı iktidarda olan, devletin nakit gücünü elinde bulunduran, hükümet olan siyasi parti yapar.

Ve bu tür bir yarış, ülkemizden daha iyi yatırımlar yapan başka ülkelere karşı yapılır. Bu sebeple iktidar elinde olmayan diğer siyasi partilere, bu konuda yarışma teklifini manidar buluyorum.

Lakin;(2)- Bu açıklamadan, beyandan şu düşünceye varmamak elde değil. Demek ki, Ak parti Genel Başkanı IYI Partimizin iktidara geleceğini beyin altında düşünmeye başlamış, ciddi ve korktuğu bir rakip olarak görmeye başlamış ki, sen bi dışarı gelsene dercesine bizi rekabete çağırıyor.

Bunun farkına varmış olması bizleri sevindiriyor.

Ancak;(3-) Farkına varamadığı bir şey var ki, millet bizi iktidara çağırıyor. Biz milletimizin kalbine girme icraatında kendilerini rakip olarak görmüyor ve bu konuda yarışa çağırmıyoruz.

Çünkü bu konuda rakibimiz değiller. Bizler halkımızın gönlüne girme, milletimizden çalınan mutluluğu ve huzuru geri verme ve de Ak Partinin bu halktan çaldığı zamanın yaralarının nasıl iyileseğine dair projeler geliştirme icraatı ile meşgulüz.

Kadınlarımız evde tencere kaynatamıyor iken, bu memleketin cocukları açlıkla cebelleşiyorken, esnaf borç batagında kepenkleri kapatmışken, tüm bunlara çare bulacağınıza, siz ülkenin tüm kaynaklarını kullanarak yatırım yapmaktan bahsediyor, birde bizi yarışa çağırıyorsunuz. Bizim derdimiz ise elden gidenleri nasıl geri getirecegiz, tarimi nasil tekrar hayata geri getirecegiz, bu milletin karnını nasıl doyuracağız diye düşünmek. Biz bunlarla mesgulüz siz gölge etmeyin yeter…

#milletbiziiktidaraçağırıyor.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.