İSU çalışanları tedirgin Ali Sağlık çok rahat

İSU çalışanları tedirgin ve salgının ulaştığı boyutlar ise Ali Sağlık’ı endişelendirmiyor. Halen esnek çalışmaya geçilmemesi İSU Genel Müdürü Ali Sağlık hakkında olumsuz düşünceler yaratıyor. İSU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NDE İLÇE ŞUBE MÜDÜRLÜKLERİNDE..

İSU çalışanları tedirgin Ali Sağlık çok rahat
Son Güncelleme: Whatsapp

İSU çalışanları tedirgin ve salgının ulaştığı boyutlar ise Ali Sağlık’ı endişelendirmiyor.

Halen esnek çalışmaya geçilmemesi İSU Genel Müdürü Ali Sağlık hakkında olumsuz düşünceler yaratıyor.

İSU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NDE İLÇE ŞUBE MÜDÜRLÜKLERİNDE SALGIN DOLAYISI İLE HALEN ESNEK ÇALIŞMAYA GEÇİLMEMİŞ OLMASI CİDDİ RİSK OLUŞTURMAYA BAŞLADI

Ülkemizde sonuçları itibari ile gittikçe ağırlaşan Covid-19 salgını Kamu yaşamını da tehdit etmeye devam ediyor.   İl Hıfzıssıhha Kurul Kararlarına rağmen ki bu kararların de yetersiz olduğu apaçık belli iken, halen muhtelif kamu kurumları, salgın karşısında en kritik önlemlerden biri olan esnek ve dönüşümlü çalışmaya geçmemekte ısrar etmektedirler.

İSU Genel Müdürlüğü bünyesinde Gebze, Çayırova, Darıca, Gölcük gibi Şube Müdürlüklerinde halen esnek-dönüşümlü çalışmaya geçilmemiş olması, hem çalışanlarda ciddi bir tedirginlik  ve korkuya, hem de pozitif vakaların artmasına yol açmaktadır. Bazı Şube Müdürlüklerinde, idari büroların bazıları vaka sebebiyle kapalı durumdadır. Vaka sayısı bu sebeple artma riski ile karşı karşıyadır.

Bu durumun daha da ağırlaşmaması adına, esnek çalışılmaya bir an önce geçilmesi, kurum personellerinin talebi olarak görülmektedir.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.