İsmail Göksu’ya da bu konuda haksızlık yapılmıştır.

İzmit Belediye Meclis Üyesi Süleyman beklenen açıklamayı yaptı… Açıklama yerinde ve doğru bir açıklama… Buradan da anlaşılıyor ki, Fatma Kaplan her iki ismi de itibarsızlaştırarak görevden almak için fırsat kolluyormuş…..

İsmail Göksu’ya da bu konuda haksızlık yapılmıştır.
Son Güncelleme: Whatsapp

İzmit Belediye Meclis Üyesi Süleyman beklenen açıklamayı yaptı…

Açıklama yerinde ve doğru bir açıklama…

Buradan da anlaşılıyor ki, Fatma Kaplan her iki ismi de itibarsızlaştırarak görevden almak için fırsat kolluyormuş…

Süleyman Şen’in Muhtarlar Masası Koordinatörlüğü istifasının hemen ardından atanan isim çok düşündürücü.

İzmit halkı arasında konuşulan şu…

Yangından mal kaçırırcasına yapılan bu atama için zemin hazırlanmış ve hedefledikleri noktaya işi ellerine yüzlerine bulaştırarak da olsa gelmişlerdir. Bir müteahhitin İzmit Belediyesi Koordinatörü ve Muhtarlar Masası Koordinatörü yapılmasının amacı nedir, kimlerle ilişkilidir? İleride bu konuya ilişkin daha derin değerlendirmeler yapacağız…

İsmail Göksu ve Süleyman Şen’e kurulan komplo açıktır ve neyin amaçlandığı ortadadır…

Süleyman Şen’in sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama şöyle…

Değerli dostlarım ;Bir süredir gündemde olan malum hadise ne yazık ki tarafların kendi pencerelerinden, doğruları çarpıtarak yaptıkları açıklamalar neticesinde kamuoyunu gereğinden fazla meşgul etmiştir.

Geçtiğimiz günlerde İzmit Belediyesi Muhtar Hizmet Masası Koordinatörlüğü görevimden istifa ettiğimi içeren açıklamam sonrasında İzmit Belediye Başkanı tarafından kamuoyuna bir açıklama yapıldı. Hep birlikte bu açıklamayı okuduk.

Öncelikle İzmit Belediye Başkanı ne yazık ki hala olayın ana temasından uzak bir yaklaşım ile açıklamasına başlamış manevi ve kişisel hakarette bulunan bir taraf ile şahsımın tepkisini kendisine göre aynı derecede had aşan davranış olarak değerlendirmiştir. Bunu anlamak gerçekten çok güç.

Açıklamasının devamında İzmit Belediye Başkanı tam anlamı ile şahsımı ve diğer muhatabı görevden aldığını ifade etmiştir. Ancak ben İzmit Belediye Başkanının atamış olduğu bir bürokrat değilim.

Beni Muhtar Hizmet Masası Koordinatörlüğü görevine grup içinde yapılan seçim sonrasında meclis üyesi arkadaşlarım getirmiştir. Benim görevden ayrılmamın iki yolu vardır. Birincisi meclis üyesi arkadaşlarımın kararı ile görevi bırakmamın istenmesi diğeri ise kişisel kararım ile istifa etmemdir ki ben de bu şekilde görevimden ayrıldım.

İzmit Belediye Başkanı bir müdürünü görevden alma şekli ile benim görevden ayrılmam arasındaki farkı eminim zamanla daha iyi idrak edecektir.

Her zaman doğrunun yanında olduğumu daha önce de ifade etmiştim ve tekrar ediyorum, Temizlik İşleri Müdür Vekili İsmail Göksu’nun İzmit Belediye Başkanına giderek istifa etmeye hazır olduğunu söylemesi son derece doğru ve yerinde bir davranış olmuştur.

Ancak bu istifa teklifi sonrasında İzmit Belediye Başkanının hem beni hem de müdür vekilini kamuoyunda itibarsızlaştırma amacıyla yapmış olduğu “görevden aldım” şeklindeki açıklaması ise çok acı bir talihsizliktir ve olayın muhatabı olan İsmail Göksu’ya da bu konuda haksızlık yapılmıştır.

Süreç ne yazık ki idare tarafından doğru şekilde yönetilememiştir.

Hadisenin çözümü için herhangi bir samimi adım atılmamıştır.Bu arada bir çok kişinin merak ettiği, masalarında konuştukları, sosyal medyalarında yazdıkları konuya da açıklık getirmek istiyorum. Koordinatörlük görevimden istifa ettiğim gün BEKAŞ yönetim kurulu üyeliğinden de istifa ettim, bugüne kadar kimseye hakkımı yedirmedim kimsenin de hakkını yemedim, yemem.

Merak edenlerin gönlü ferah olsun. Dün nasıl sahada halkımız için çalışmaya devam ettiysem yarın da daha güçlü şekilde halka hizmet noktasında mücadele etmeye devam edeceğim.

Sevgi ve saygılarımla,VESSELAM.

Süleyman Şen CHP İzmit Belediye Meclis Üyesi

45Hakan Tanta, Bülent Sadıkoğlu ve 43 diğer kişi10 YorumBeğenPaylaş

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.