İHANET İÇEREN UYDURUK KİTAPLAR BİR KÜTÜPHANEYE YAKIŞMAZ

CHP Başiskele İlçe Başkanı Anıl Acurman Başiskele Belediyesi tarafından kurulmakta olan kütüphaneye kitap alımı ihalesine tepki gösterdi… Kitap listesinde kendisini yazar olarak tanımlayan Mustafa Armağan’ın uyduruk kitaplarının yer almasına hem..

İHANET İÇEREN UYDURUK KİTAPLAR BİR KÜTÜPHANEYE YAKIŞMAZ
Son Güncelleme: Whatsapp

CHP Başiskele İlçe Başkanı Anıl Acurman Başiskele Belediyesi tarafından kurulmakta olan kütüphaneye kitap alımı ihalesine tepki gösterdi…

Kitap listesinde kendisini yazar olarak tanımlayan Mustafa Armağan’ın uyduruk kitaplarının yer almasına hem şaşıran hem de hiddetlenen Anıl Acurman şunları söyledi…

Belediyemiz 2 yılın sonunda bir eser bırakacak diye düşünüyorduk. Ancak bugün görüyoruz ki inşası düşünülen bina halkın kütüphanesi, bu milleti bütünleştiren temel bilgi kaynağı olmaktan çok uzakmış. 
Başiskele Belediyesi’nin kent kütüphanesi için ihale evraklarını incelediğimizde şartname ekinde, içerisinde bir Atatürk düşmanının ismi yazılı kitap listesi bizi bir kez daha yaraladı. 

Sayın başkan Yasin Özlü’ye soruyoruz:
Bu eşsiz milletin kıt kaynakları ile,Tek gayesi Türk milletinin en büyük kahramanı, ulu önderi, MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ü lekelemek olan bir zat ve onun çirkin düşünceleri için mi yapıyoruz bu kütüphaneyi? Bu ve bunun gibi çirkin düşüncelere ev sahipliği yaparak mı gelişecek bu ilçe, bu düşüncelere mi sahip çıkacak gençlerimiz?
Eğer aksi düşüncedeyseniz derhal ulu önderin hatırasına hakaret suçundan mahkum olmuş bu şahsın kitaplarını ihale listenizden çıkartın. Bu yanlıştan dönün.
Eğer kitap açığınız var ise merak etmeyin bu halk size Ata’sının şanlı başarılarını anlatan en güzel tarih kitaplarını temin edecektir. Ve merak etmeyin kimseyi zengin etmek de gerekmez biz paylaşmayı severiz. 
Ama siz yapmıyorsanız biz Ata’mıza sahip çıkan bir kütüphaneyi bu ilçeye kazandırmayı çok iyi biliriz. 

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.