Gelecek kurmaylarından Derince’ye çıkarma

KAFAYA KOYMUŞ ADAMLAR BOŞ DURMUYORLAR. Her gün bir başka ilçede kurdukları partinin alt yapısını şekillendiriyor ve bir diğer yandan kentte muhalefeti yükseltiyorlar. Santim santim kemik bir yapı oluştururken iddialarını da..

Gelecek kurmaylarından Derince’ye çıkarma
Son Güncelleme: Whatsapp

KAFAYA KOYMUŞ ADAMLAR BOŞ DURMUYORLAR.

Her gün bir başka ilçede kurdukları partinin alt yapısını şekillendiriyor ve bir diğer yandan kentte muhalefeti yükseltiyorlar.

Santim santim kemik bir yapı oluştururken iddialarını da ortaya koyuyorlar.

Dedim ya tüm zamanlarını partiye ayırıyor ve kendilerini de başarıya odaklamışlar.

Adamlar çalışıyor…

Gelecek Partisi A takımı Derince İlçe Teşkilatının haftalık olağan toplantısına sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Toplantıda partiye katılım sağlamak isteyen yaklaşık 100 kişilik gurubun sözcüsüyle de görüşme yapıldı. 

Gelecek Partisi Yerel Yönetimler ve Şehircilikten Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Doğan Demir,  Kocaeli İl Başkanı Ömer Faruk Başaran, il yönetim kurulu üyesi Çiğdem Cengiz ile birlikte Derince ilçe teşkilatının haftalık olağan toplantısına katıldılar. İlçe Başkanı Ümit Yıldız’ın ev sahipliği yaptığı toplantıda gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı. Toplantıya bir siyasi partiden kopma aşamasında olan yaklaşık yüz kişilik gurubun temsilcisi de hazır bulundu. Parti ve katılım süreci hakkında bilgi alan sözcü istişareler sonrasında Gelecek Partisi’ne katılım arzusunda olduklarını ifade etti. İlçe başkan yardımcısı Aysun Uzun’un hediye takdim ettiği Gelecek Partisi kurmayları son derece verimli geçen toplantıdan memnuniyet duyduklarını söylediler. Her hafta bir ilçenin yönetim kurulu toplantısına katıldığını hatırlatan il başkanı Ömer Faruk Başaran da eşzamanlı gerçekleştirilmesi planlanan toplantıların aksamadan devam ettiğini görmekten mutluluk duyduğunu belirterek, teşkilatın dinamizminin olası erken seçim için umutlarını ve beklentilerini artırdığını vurguladı.  

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.