ERENKAYA ÇOK DAHA HIRSLA GELİYOR

Önceki dönem Milletvekili ve Belediye Başkanı Hikmet Erenkaya’nın sosyal medyadan yayınladığı sosyal medya paylaşımı dikkat çekti. Ve bana “bitmedi sürüyor o kavga ve sürecek, yer yüzü aşkın yüzü oluncaya dek”..

ERENKAYA ÇOK DAHA HIRSLA GELİYOR
Son Güncelleme: Whatsapp

Önceki dönem Milletvekili ve Belediye Başkanı Hikmet Erenkaya’nın sosyal medyadan yayınladığı sosyal medya paylaşımı dikkat çekti.

Ve bana “bitmedi sürüyor o kavga ve sürecek, yer yüzü aşkın yüzü oluncaya dek” şiirini anımsattı.

Mesajdan anlaşılıyor ki…

Erenkaya davasından vaz geçmemiş, peşini bırakmamış…

Önümüzdeki süreçte delegasyonların yeniden belirleneceği süreç ve Erenkaya’nın bu defa daha hırsla sarılacağını görüyoruz.

Bu defa yaptığı hatalardan eğer bir ders çıkarırsa parti içi muhalefeti örgütlemeyi başarırsa, kendisini destekleyenleri yine son gün küstürmezse başarma ihtimali çok yüksek.

Tabi bunun için mevcut yönetim başarı çıtasını yükseltir ve örgüte bir çeki düzen verirse, göz dolduracak ciddi adımlar atarsa farklı olabilir.

En başta Cengiz Sarıbay etkisinden kurtulmuş olduğunu ispat etmeli.

Yönetimde hiç bir iş yapmayanlar ayıklanmalı.

Konu hakkında yazacak çok şey var.

Ama Erenkaya ve ekibi harıl, harıl gelecek delegasyon seçimlerine hazırlanıyor, hem de çok büyük bir hırsla.

Bu defa başarma ihtimalleri çok yüksek.

Zaman çabuk akıp geçiyor ve parti tabanı memnuniyetsiz.

Bu bir gerçek.

Gözlerini gerçeklere kapayarak, sadece kendi pencerenden bakmak hüsran doğurur…

Hayal kırıklığına uğrayan parti tabanının refleksi delegasyon seçimlerinde görülecektir.

Dedim ya yazılacak çok şey var.

İlerleyen günlerde zaman, zaman neler olduğunu sizlerle paylaşacağım.

Erenkaya’nın bitmeyen kavgasının mesajını verdiği yeni yıl kutlaması şöyle…

1 Mart 2020 tarihinde yapılan 37.Chp il başkanlıği seçiminde bana destek veren ve sahip çıkan başta Yönetim Kurulu Adayları Oya Akdeniz Barbaros Akkuş Kemal Balcı Orhan Dönmez Türkan Durak Olgun Ertunç Erçelik Doğan Ergün Dalistan Filiz Emine Nalan Gönenç Ali Haymanalı Celal Hülür Ali Kara Devrim Serkan Kaya Gülhan Kesemenli Suca Omurca Vehbi Ural Özkan Kadem Seymen Tamer Solakoğlu Recep Şenol Hamit Tandoğan Berk Toksöyle Nuri Top DİSİPLİN KURULU ADAYLARI Oral Balcı Tamer Ejderoğlu Tuncay Filiz Mustafa Kahraman Hüseyin Karaca Turgay Öztürk İsmail Şahin Özgür Sezgin Yasin Yıldız KURULTAY DELEGESİ ADAYLARI Emre Andız Ahmet Atayşen Kerem Aydemir Cevdet Barış Veli Beyaztaş Zeynep Çiğdem Canbaz Erkan Çakar Arzu Durulmuş Sertif Gökçe Hurşit Güneş Fikret Gürel Fatma Kaplan Hürriyet İsmet Kanık Dileşen Karataş Özkan Koçak Yalçın Kuşkan Tevfik Mayda Mehmet Miroğlu Gökhan Orhan Engin Özcan Hakan Savaş Sefa Sözer Veysel Suludere Ferhan Şensoy Ahmet Fikret Toker’e,ayrıca kongreyi benimle birlikte yaşayan kongreyi anlamlı kılan YOL ARKADAŞLARIM yeni yılda bizleri var eden partimize partilimize olan duyarlılığımız devam edecektir, bu vesileyle sağlık ve huzurlu bir yıl geçirmeniz dileğiyle tek tek her biriniz yeni yılı kutlu olsun..

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.