BBP’DEN “SEDAŞ VE İZGAZ’A TEPKİ”

BBP Başiskele İlçe Başkanı Fatih Bakan yaptığı açıklama ile kentimizde artık tahammül edilemeyecek şekilde mağduriyetler yaratan İzgaz ve Sedaş’a tepki gösterirken İSU’ya teşekkür etti. Fatih Bakan’ın açıklaması şöyle “SEDAŞ VE..

BBP’DEN “SEDAŞ VE İZGAZ’A TEPKİ”
Son Güncelleme: Whatsapp

BBP Başiskele İlçe Başkanı Fatih Bakan yaptığı açıklama ile kentimizde artık tahammül edilemeyecek şekilde mağduriyetler yaratan İzgaz ve Sedaş’a tepki gösterirken İSU’ya teşekkür etti.

Fatih Bakan’ın açıklaması şöyle

“SEDAŞ VE İZGAZ’A TEPKİ”
BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ Başiskele İlçe Başkanı (Fatih BAKAN)
“Belediye ve İSU Genel Müdürlüğü sözünü tuttu.” dedi.
‘Ülkemiz ve birçok ülke ne yazık ki pandemi sürecinde devlet ve kurum ve kuruluşlar bu süreç zaafında olabildiğince yardım yapmakta, bunun dışında esnaflar ve vatandaşlar çok zor günler geçirmekle beraber akabinde vatandaşlarımız devletten ve özel kurum ve özel sektörlerden haliyle bir beklenti içerisinde olduğu aşikar’dır.
2019 yılının Mart ayından bu yana başlayan corona virüs(covid-19) sebebiyle devletin başlattığı pandemi süreci 2021 yılında hala devam etmektedir.Fakat vatandaşlara esnek davranmayıp önceki koşulları devam ettiren (izgaz ve sedaş)gibi, sektörlerde vardır.
“İSU PANDEMİ SÜRECİNDE HERŞEYE GÖĞÜS GERİYOR”
Partimiz (BBP) ve şahsım olarak esnek davranmayıp önceki koşullar içerisinde hala devam eden sektörleri kınıyoruz.
Yardımcı olmak isteyen kurum ve kuruluşlar içerisinde elbette sadece destek çıkan bir kurumlar arasından pandemiden bu yana kesinti yapmıyor.Kesinti yapmamakla birlikte biriken faturaları da uzun vadeli ve taaksitlendirme seçeneklerini vadandaşa sunarak bi nebzede olsa vatandaşlarımızın refaha ermesini sağlıyor.
“TEŞEKKÜR EDERİZ”
Pandemi sürecinin başlangıcından itibaren verdiği sözleri yerine getirdiği için;
KOCAELİ Büyükşehir belediye başkanı Tahir BÜYÜKAKIN’A ve İSU Genel Müdür’ü Ali SAĞLIK’A
Büyük Birlik Partisi ve Büyük Birlik Partisinin Başiskele İlçe Başkanı (Fatih BAKAN)
olarak canı gönülden teşekkür ediyoruz.
Ve İSU’nun pandemi sürecinde vatandaşlarımızı refaha erdiren bu çalışması bir çok vatandaşı mutlu etti ve aynı davranış ve çalışmayı sedaş ve izgaz’dan da bekliyoruz.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.