Yıldızlı, CHP Kocaeli’nin Hafızasını güncellemeye Karamürsel’den Başladı

CHP Kocaeli’nin geçmiş dönem İlçe Başkanları ile bir araya gelerek (parti hafızasını güncellemek diyorum ben buna) ülkenin bugün içinde bulunduğu durumda ne yapmalı sorusunu tartışmak ve yerelde bir yol haritası..

Yıldızlı, CHP Kocaeli’nin Hafızasını güncellemeye Karamürsel’den Başladı
Son Güncelleme: Whatsapp

CHP Kocaeli’nin geçmiş dönem İlçe Başkanları ile bir araya gelerek (parti hafızasını güncellemek diyorum ben buna) ülkenin bugün içinde bulunduğu durumda ne yapmalı sorusunu tartışmak ve yerelde bir yol haritası çıkarmak adına iyi bir başlangıç yapıyor diyebiliriz.

Anladığım kadarıyla her ilçede yapılacak ve devam edecek…

Bu iyi bir şey ve komisyonlarında tam olarak kurulup yarın seçim olacak gibi çalışmaya başlamasıyla pek çok eksik giderilebilir.

Türkiye pek çok şeye gebe ve tabi Kocaeli’de…

CHP Karamürsel’in geçmiş dönem ilçe başkanları Başkan Yıldızlı ile halkın iktidarı için bir araya geldi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı ve il yönetim kurulu üyeleri, partinin geçmiş dönem ilçe örgütleri başkanları ile görüş alıverişinde bulunarak çalışma planlarını oluşturmaya Karamürsel’den başladı. CHP Karamürsel İlçe Başkanı Suat Ülkü ve yönetiminin ev sahipliğinde ilçe binasında düzenlenen toplantıda geçmiş dönem ilçe başkanları ve meclis üyeleri ile bölgenin beklentileri, yapılması istenilen projeler masaya yatırıldı. 

HALKIN İKTİDARI 

CHP Karamürsel’in geçmiş dönem ilçe başkanlarının tecrübelerini paylaştığı toplantıda konuşan İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı, “Sizlerin tecrübeleri ve yönlendirmeleri ile Karamürsel’deki çalışmalarımızı şekillendireceğiz. Tüm başkanlarımızın ve emektarlarımızın görüşleri bizler için çok kıymetli. İktidar yürüyüşümüzü halkın taleplerini gündeme taşıyarak tamamlayacağız. Karamürsel’de halkın iktidarını kuracağız” dedi. 

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.