“Türkiye’yi, İran’ı, Irak’ı ve Suriye’yi parçalama projesi”

Prof. Dr. Ersan Şen’in ‘sığınmacı’ yorumu sosyal medyayı salladı Mültecilerin gönderilmesiyle ilgili canlı yayında açıklamalarda bulunan Prof. Dr. Ersan Şen sosyal medyada gündem oldu.  https://cdn.webeyo.com/c/7/5/1/ersan-sen-in-siginmaci-yorumu-sosyal-medyayi-salladi/index.html Mültecilerin gönderilmesiyle ilgili canlı yayında..

“Türkiye’yi, İran’ı, Irak’ı ve Suriye’yi parçalama projesi”
Son Güncelleme: Whatsapp

Prof. Dr. Ersan Şen’in ‘sığınmacı’ yorumu sosyal medyayı salladı

Mültecilerin gönderilmesiyle ilgili canlı yayında açıklamalarda bulunan Prof. Dr. Ersan Şen sosyal medyada gündem oldu. 

https://cdn.webeyo.com/c/7/5/1/ersan-sen-in-siginmaci-yorumu-sosyal-medyayi-salladi/index.html

Mültecilerin gönderilmesiyle ilgili canlı yayında açıklamalarda bulunan Prof. Dr. Ersan Şen sosyal medyada gündem oldu.

Şen’in açıklamaları şöyle oldu:

Bu geri gönderme değildir. Bu devleti yönetenlerin kitlesel akın ile gelenleri bu millete verdiği söz çerçevesinde yollamaktır. Biz geldik gidiyoruz. Bundan sonra gelecek çocukların nesillerimizin mezarlarımıza gelip küfretmesini ve tükürmesini istemiyorsak. Mültecileri geri göndermeliyiz. Bu bir kenan ülkesi projesidir. Bu bir Amerikan projesidir. O insanlar oralardana keyfi itilmediler. O insanlar oradan iç savaş çıktığı için gelmedi.

“DEAŞ ile yurtsuzlaştırıldılar”

Birden bire ortaya çıkan ve kaybolan DEAŞ ile yurtsuzlaştırıldılar. Hem o insanlar için hem de Türkiye Cumhuriyeti’nin atalarımızın mirasına sahip çıkmaktır. Atalarım güzel söylemiş. Devlet başa kuzgun leşe. Devletin olmadığı zaman neler olduğunu görüyorsunuz. Devlet varlığını gösterecek.

“Türkiye’yi, İran’ı, Irak’ı ve Suriye’yi parçalama projesi”

Sınırlar benim git evinde rahat uyu bu sınırları ben korurum diyecek. Kurtuluş savaşında bunu gördük. Bu sadece işsizlik meselesi değil, ekonomi meselesi de değil. Bu orada kurulması planlanan uydu garnizon projesi kapsamında Türkiye’yi, İran’ı, Irak’ı ve Suriye’yi parçalama projesidir.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.