Tanju Özcan’a tepki gösterip Türklere hakaret eden Afgan…

Mülteci gençten sosyal medyada büyük tepki çeken sözler… Ümit Özdağ böyle isyan etti Sosyal medyada Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a tepki gösterip Türklere hakaret eden bir Afgan, Ümit Özdağ’ın isyan..

Tanju Özcan’a tepki gösterip Türklere hakaret eden Afgan…
Son Güncelleme: Whatsapp
https://youtu.be/bW7_YCCviwQ

Mülteci gençten sosyal medyada büyük tepki çeken sözler… Ümit Özdağ böyle isyan etti

Sosyal medyada Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a tepki gösterip Türklere hakaret eden bir Afgan, Ümit Özdağ’ın isyan etmesine sebep oldu…

Sosyal medyada Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a tepki gösterip Türklere hakaret eden bir Afgan, Ümit Özdağ’ın isyan etmesine sebep oldu.

Bir Afganlının başını taşla ezerek tecavüz etmeye çalıştığı Ayşegül yoğun bakımda halen can çekişirken sessiz işgal devam ediyor. ABD Emperyalizminin maşaları tabur, tabur ülkeye doluşuyor ve yönetenler daha neler yaşanacağını görmezden geliyor… Üstüne üstlük Afganistan’a ABD havaalanını korumak için bizim askerimiz gidiyor…Askerimizin başına çuval geçiren alçakları ne kadar seviyormuş ülkeyi yönetenler…

Geçtiğimiz hafta Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu’da yaşayan yabancı uyruklu kişilerin su faturasının Türk vatandaşlarına göre daha pahalı olması gerektiğini söylemişti. Aynı zamanda yabancıların da gitmesini istemişti.

Bir Afgan sosyal medya kullanıcısı da Tanju Özcan’ın bu sözlerine tepki gösterdi. Afgan genç aynı zamanda Türk gençlerine de hakaret ederek, Türklerin kültürlerinin bozulduğunu ifade etti.

GÖĞÜSLERİNİ GÖSTEREREK PARA KAZANAN SİZİN GENCİNİZ DEĞİL Mİ

Çektiği videoda Afgan sosyal medya kullanıcısı, “Sen bize diyorsun ki ‘geride kalan, eğitimsiz’. Sizin ülkenizde gençler hangi halde? Gece gündüz akşama kadar Bigo’da göğüslerini göstererek para kazanan sizin genciniz değil mi? 5 lira için 10 lira için hangi işleri yapmıyorlar? Sen bir başkan olarak Google’e Bigo live Türkiye diye yaz. Çıplak karılar çıkıyor. Bizim ülkemiz savaşla bozmuşlarsa sizin ülkenizi kültürle bozmuşlar. 1000 tane cami var Türkiye’de namaz kılan var mı? Niye bu kadar ayrımcılık ya?” dedi.

YAKINDA DÜZELTMEK İÇİN ÇALIŞMAYA BAŞLAYACAK

Bağımsız Milletvekili Ümit Özdağ sosyal medya hesabından bu videoya tepki gösterdi ve “Türkiye’yi beğenmiyor. Yakında düzeltmek için çalışmaya başlayacak. Selefi çeteler neden sığınmacılar kalsın istiyorlar. Çünkü sığınmacılar selefi çetelerin insan kaynağını oluşturuyor. YETER ARTIK” dedi.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.