Sedat Peker’den ‘ölüm listesi’ çıkışı

Sedat Peker’den ‘ölüm listesi’ çıkışı: ‘Benimle birlikte bazı muhalif gazeteciler de yer alıyor’

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir çıkış yaptı. ‘Bir ölüm listesinden bahsediliyor’ diye yazan Peker, ‘Dindar görünümlü, aslında şeytan olan sadatçılar, sizi de biliyoruz. Görüşeceğiz’ ifadelerini kullandı.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından yeni iddialarda bulundu. 

Kendisinin de dahil olduğu ölüm listelerinden bahsedildiğini öne süren Peker, bu listede bazı muhalif gazetecilerin de yer aldığını ifade etti. 

SADAT tartışmalarına da gönderme yapan Peker, ”Dindar görünümlü, aslında şeytan olan sadatçılar, sizi de biliyoruz. Görüşeceğiz” ifadelerini kullandı. 

Peker’in paylaşımları şöyle: 

”1-Benim de içine dahil olduğum bir ölüm listesinden bahsediliyor. Bazı muhalif gazetecileri de benim açıklamalarımı haber yaptıkları için bu listeye eklemişler. Eli silah tutan adamlar, kalem tutanları niye öldürmek isterler? Hem açıklamaları yapan benim, gazeteciler değil ki.

2-Eğer büzüğünüz yetiyorsa beni öldürün. sadatçılar, kartelciler, mafyacılar; kimin büzüğü yetiyorsa bekliyorum. Lan düşkün abdulkadir, seni de bekliyorum. Çakmasınız lan siz. Dindar görünümlü, aslında şeytan olan sadatçılar, sizi de biliyoruz. Görüşeceğiz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.