Sedat Peker’den dikkat çeken SADAT iddiaları

Sedat Peker’den dikkat çeken SADAT iddiaları: ‘Rusya’nın Alfa timlerindeki kişilerle anlaşıp…’ Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, son günlerde gündeme gelen SADAT’a ilişkin bir paylaşımda bulundu. Organize suç örgütü lideri..

Sedat Peker’den dikkat çeken SADAT iddiaları
Son Güncelleme: Whatsapp

Sedat Peker’den dikkat çeken SADAT iddiaları: ‘Rusya’nın Alfa timlerindeki kişilerle anlaşıp…’

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, son günlerde gündeme gelen SADAT’a ilişkin bir paylaşımda bulundu.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunuyor. 

Son olarak 15 Temmuz darbe girişiminin ardından harp okulları mülakatlarına katıldığı ortaya çıkan SADAT’a ilişkin paylaşımda bulunan Peker, ”Korku iklimi için bir SEDAT’ÇILAR bir de sadatçılar vardı” ifadelerini kullandı. 

”SEDAT’ÇILAR artık yok. sadatçıları da zaten tanıyoruz” diye yazan Peker, ”Bu yüzden bir sıkıntı yok. Gönlünüz rahat olsun kardeşlerim” dedi. 

Peker’in paylaşımı şöyle: 

YENİ PAYLAŞIMLAR

Peker, söz konusu paylaşımından yaklaşık 1 saat sonra 3 yeni paylaşımda bulundu. 

Peker, SADAT’a ilişkin yeni iddialarda bulunurken, şu ifadeleri kullandı: 

”1-sadatın güvenlik şirketi olduğuna bizi inandırmak isteyen şeytanlar, hangi güvenlik şirketi dünyanın en özel timlerinden biri olan Rusya’nın Alfa timlerindeki kişilerle anlaşıp en yetenekli personeline kayıt dışı özel eğitim verdirttirir?

2-Alfa timlerinin uzmanlığı hem istihbarat hem de suikast neticeli operasyonlardır. Kimi kandırıyorsunuz? Unuttunuz mu, biz eski dostuz. Ancak rotayı bana ve benim söylemlerime değer verenlere çevirmenin neticesini göreceksiniz. Ordudan mecburi emekli edilen Üsküdar Üniversitesi

3-…rektörü Nevzat Tarhan’ın uzmanlık alanı psikolojik harptir. Nevzat Tarhan’la çalışmalarınız ne üzerine? Güvenlik şirketiyiz diyorsunuz. Nevzat Tarhan’ın sizin için yaptığı psikolojik harp çalışmalarının sebebi nedir? Anlaşılan o ki sizinle işimiz uzun.”

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.