SEDAT PEKER ONAYLADI… BİLGİ KAYNAĞI DEVLETİN İÇERİSİNDEKİ NAMUSLU İNSANLAR

Canlı yayında bilgi kaynaklarını açıklamıştı: Sedat Peker, Sadettin Tantan’ı doğruladı Peker, ‘Devletin çerisindeki namuslu görevlilerden ses kayıtları, Whatsapp yazışmaları ve resmi evraklar şahsıma ulaştırılmıştır’ sözleriyle Tantan’ın açıklamalarını doğruladı. Suç örgütü..

SEDAT PEKER ONAYLADI… BİLGİ KAYNAĞI DEVLETİN İÇERİSİNDEKİ NAMUSLU İNSANLAR
Son Güncelleme: Whatsapp

Canlı yayında bilgi kaynaklarını açıklamıştı: Sedat Peker, Sadettin Tantan’ı doğruladı

Peker, ‘Devletin çerisindeki namuslu görevlilerden ses kayıtları, Whatsapp yazışmaları ve resmi evraklar şahsıma ulaştırılmıştır’ sözleriyle Tantan’ın açıklamalarını doğruladı.

Suç örgütü lideri Sedat Peker,  Eski bakan eski İçişleri Bakanı ve Yurt Partisi Genel Başkanı Sadettin Tantan’ın açıklamalarını doğruladı.

Tantan, katıldığı bir yayında Sedat Peker’in açıkladığı belge ve bilgileri ‘Devlet aklına sahip insanların bunları açığa çıkarmak adına gönderdiğini’ söylemişti.

Bu sözlere sosyal medya hesabından yanıt veren Peker, “Yorumunuz doğrudur” dedi.

Bilgilerin devlet görevlilerinden geldiğini onaylayan Peker, şöyle yazdı:

“Kıymetli büyüğüm Sayın Sadettin Tantan, sizi her ne kadar yüz yüze tanımamış olsam da bütün Adapazarlılar, Kafkas asıllılar gibi çocukluğumdan beri hayranlık duyar, saygı beslerim. Yorumunuz doğrudur. Sizleri tanımasa da sizin ekolünüzden yetişmiş, devletin çerisindeki namuslu görevlilerden ses kayıtları, Whatsapp yazışmaları ve resmi evraklar şahsıma ulaştırılmıştır. Kafkas kültüründe uğradığı haksızlık karşısında mücadele için bir yemin eden ve ölene kadar bu sözden dönmeyen savaşçıya ‘Abrek’ ismi verilir. Söz namus.”

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.