İLAHİYATÇI DEKANDAN TEHDİT : Gece vakti işi bitiririz

Çağımızın Türkiye Profösörü işte bu. El Ezher değil Trakya Üniversitesi Rektörü. Bu adamların kullandığı dil ve tehdit şunu gösteriyor ki, kanun, yasa tanımayan, kendilerinden olmayan herkesin katledilmesi gerektiğini düşünen ve..

İLAHİYATÇI DEKANDAN TEHDİT : Gece vakti işi bitiririz
Son Güncelleme: Whatsapp

Çağımızın Türkiye Profösörü işte bu. El Ezher değil Trakya Üniversitesi Rektörü. Bu adamların kullandığı dil ve tehdit şunu gösteriyor ki, kanun, yasa tanımayan, kendilerinden olmayan herkesin katledilmesi gerektiğini düşünen ve eyleme dökmekten çekinmeyecek kadar tehlikeli varlıklar her yerdeler.

İnsan olmadıkları kesin. Bir bilim insanı bu sözleri söyleyemez. Araştırın mutlaka Cumhuriyet ve Atatürk düşmanıdır.

Kim terörist?

Öğrenciler mi bu cahiller mi?

Dekanmış, Prof. muş papucumun Profu…

Trakya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı’ndan Boğaziçi öğrencilerine tehdit: Gece vakti işi bitiririz

Trakya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı ve Üniversite Genel Sekreteri Prof. Dr. Cevdet Kılıç, Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerini “Biz eylem falan yapmayız. Biz gece vakti işi bitirir ertesi gün işe gideriz bilin istedim” dedi.

Trakya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı ve Üniversite Genel Sekreteri Prof. Dr. Cevdet Kılıç’ın Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerine yönelik paylaştığı skandal ifadeler ortaya çıktı.

Facebook hesabından Boğaziçi eylemlerini ve öğrencileri hedef alan Kılıç, “Biz eylem falan yapmayız. Biz gece vakti işi bitirir ertesi gün işe gideriz” sözlerini paylaşarak tehdit etti.

Daha sonra bu sözlerini silen Kılıç, paylaşımında şunları yazdı:

“Boğaziçili misiniz, Boğazdışılı mısınız onu bunu bilmem. Aklınızın ucundan bile geçirmeyin. Biz abdest alır dışarı çıkmayız. Bizim zaten abdestimiz var. Bilin istedik de… Şöyle söyleyeyim. Siz hani bir ayı geçti eylem yapıyorsunuz ya. Biz eylem falan yapmayız. Biz gece vakti işi bitirir ertesi gün işe gideriz bilin istedim.”

Öte yandan Kılıç, dünyanın ve Türkiye’nin en iyi üniversiteleri arasında gösterilen okulun kapatılmasına yönelik de “Şöyle yapalım. Boğaziçi üniversitesini kapatalım yerine üniversite kuralım” ifadelerini kullandığı görüldü.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.