Erdoğan’ın ‘Yazlık Sarayı’nın görselleri paylaşıldı

1 Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Marmaris’te inşa edilen ve kamuoyu tarafından ‘Yazlık Saray’ olarak bilinen Cumhurbaşkanlığı Devlet Konuk Evi’nin görsellerini paylaştı. 2 Atatürk Orman Çiftliği (AOÇ) arazisi..

Erdoğan’ın ‘Yazlık Sarayı’nın görselleri paylaşıldı
Son Güncelleme: Whatsapp
<p>Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Marmaris’te inşa edilen ve kamuoyu tarafından 'Yazlık Saray' olarak bilinen Cumhurbaşkanlığı Devlet Konuk Evi'nin görsellerini paylaştı.</p>

1

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Marmaris’te inşa edilen ve kamuoyu tarafından ‘Yazlık Saray’ olarak bilinen Cumhurbaşkanlığı Devlet Konuk Evi’nin görsellerini paylaştı.

<p>Atatürk Orman Çiftliği (AOÇ) arazisi içinde yaklaşık bir buçuk milyon metrekare sit alanı talan edilerek yapılan 1150 odalı Başkanlık Sarayı ek binalarla her geçen gün daha da genişletilirken, AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan için Marmaris Okluk Koyu’nda “Yazlık Saray” yapımı 2019 yılında tamamlandı. </p>

2

Atatürk Orman Çiftliği (AOÇ) arazisi içinde yaklaşık bir buçuk milyon metrekare sit alanı talan edilerek yapılan 1150 odalı Başkanlık Sarayı ek binalarla her geçen gün daha da genişletilirken, AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan için Marmaris Okluk Koyu’nda “Yazlık Saray” yapımı 2019 yılında tamamlandı. 

<p>Yarattığı doğa tahribatı ve 2018 – 2021 yılları arasında 640 milyon lira harcanarak inşa edilen projenin 350-400 odalı olacağı iddia edildi.</p>

3

Yarattığı doğa tahribatı ve 2018 – 2021 yılları arasında 640 milyon lira harcanarak inşa edilen projenin 350-400 odalı olacağı iddia edildi.

<p>Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, ''Marmaris’te inşa edilen ve kamuoyu tarafından "Yazlık Saray" olarak bilinen Cumhurbaşkanlığı Devlet Konuk Evi 2019 yılında tamamlandı. O tarihten bu yana gizemini koruyan yerleşkenin mimarı Şefik Birkiye, projenin görsellerini kendi internet sitesinden paylaştı'' ifadelerini kullanarak 'Yazlık Saray'ın fotoğraflarını paylaştı.</p>

4

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, ”Marmaris’te inşa edilen ve kamuoyu tarafından “Yazlık Saray” olarak bilinen Cumhurbaşkanlığı Devlet Konuk Evi 2019 yılında tamamlandı. O tarihten bu yana gizemini koruyan yerleşkenin mimarı Şefik Birkiye, projenin görsellerini kendi internet sitesinden paylaştı” ifadelerini kullanarak ‘Yazlık Saray’ın fotoğraflarını paylaştı.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.