emperyalizminin maşası olan bu ırz düşmanlarına kardeşim diyenleri sakın unutmayın…

Çok doğru bir laf etti Mahsun Kırmızıgül… Cehennem kaçkını Zebaniler, bütün fikirleri ve zikirleri kadının bacak arasında olanlar, emperyalizme uşaklık yapanlar, halklarını ölüme, açlığa ve köleliğe mahkum etmek için şeriat..

emperyalizminin maşası olan bu ırz düşmanlarına kardeşim diyenleri sakın unutmayın…
Son Güncelleme: Whatsapp

Çok doğru bir laf etti Mahsun Kırmızıgül…

Cehennem kaçkını Zebaniler, bütün fikirleri ve zikirleri kadının bacak arasında olanlar, emperyalizme uşaklık yapanlar, halklarını ölüme, açlığa ve köleliğe mahkum etmek için şeriat diye haykıranlar bizim kardeşimiz falan olamaz…

Mahsun Kırmızıgül’ün Afganistan çıkışı sosyal medyayı salladı

Sanatçı Mahsun Kırmızıgül, “Afganistan’daki kafa kesen katiller, sömürgecilerin beslemesi, yeryüzünün zebanileri bizim kardeşimiz olamaz” diyerek sosyal medyaya damga vurdu.

Ünlü şarkıcı ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül, Afganistan’da yönetimi ele geçiren Taliban’la ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Kırmızıgül, Taliban’ın Afganistan’da yönetimi ele almasından bir sonraki hamlenin İran ile Afganistan arasında savaş doğurmak olduğunu iddia etti.

“ZEBANİLER BİZİM KARDEŞİMİZ OLAMAZ”

Kırmızıgül, “Yeni senaryo yazılmış. Yok edemedikleri İran İslam Devletine karşı, Afganistan Sunni İslam Devleti tanınacak ve güçlendirilecek, silahlandırılıcak. Sonrasında ise BOP’nin final sahnesinde bu iki ülke savaştırılacak. Bu kirli oyun mezhepçi ülkeleri de içine alıp paramparça edecek.

Afganistandaki kafa kesen katiller, sömürgecilerin beslemesi, yeryüzünün zebanileri bizim kardeşimiz olamaz. Ülkesine karşı darbe yapan bu canilere, emperyalizminin maşası olan bu ırz düşmanlarına kardeşim diyenleri sakın unutmayın. Çünkü aynı oyunu bu ülkede oynayacaklar.” dedi.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.