Emekli Amirallerin gözaltına alınmasına CHP’den ilk tepki

Son dakika gelişmesi… Montrö bildirisine imza atan amiraller hakkında başlatılan soruşturma sonrasında bu sabah ilk gözaltı haberleri gelmeye başladı. Gözaltılarla ilgili olarak CHP’den ilk açıklama Engin Özkoç ve CHP PM..

Emekli Amirallerin gözaltına alınmasına CHP’den ilk tepki
Son Güncelleme: Whatsapp

Son dakika gelişmesi… Montrö bildirisine imza atan amiraller hakkında başlatılan soruşturma sonrasında bu sabah ilk gözaltı haberleri gelmeye başladı. Gözaltılarla ilgili olarak CHP’den ilk açıklama Engin Özkoç ve CHP PM Üyesi Aydın Milletvekili Bülent Tezcan’dan geldi.

Emekli 104 amiralin imzasıyla yayımlanan Montrö bildirisiyle ilgili başlatılan soruşturma kapsamında bu sabah ilk gözaltı haberleri gelmeye başladı. Soruşturma kapsamında, imzacı emekli amiraller gözaltına alındı.

ENGİN ÖZKOÇ: UTANÇ VERİCİ BİR GÜN

Gözaltı haberlerine CHP’den ilk tepki CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç’tan geldi. Twitter’daki hesabı üzerinden bir açıklama yapan Özkoç, “Türkiye için utanç verici bir gün. Biz bu oyunları daha önce de gördük. Vatanseverler dün olduğu gibi bugün de boyun eğmeyecek” diye yazdı.

Emekli Amiral Cem Gürdeniz evine gelen polislerce gözaltına alındı.

Türkiye için utanç verici bir gün. Biz bu oyunları daha önce de gördük.

VATANSEVERLER DÜN OLDUĞU GİBİ BUGÜN DE BOYUN EĞMEYECEK! 

TEZCAN’DAN CEM GÜRDENİZ PAYLAŞIMI

Gözaltılarla ilgili olarak bir açıklama da CHP PM Üyesi Aydın Milletvekili Bülent Tezcan’dan geldi. Twitter hesabı üzerinden bir paylaşımda bulunan Tezcan, “Dün FETÖ’cüler orduda, Cem Gürdeniz hapisteydi. Bugün sarıklı cübbeli amiraller orduda, Cem Gürdeniz gözaltında” diye yazdı. Tezcan, “Anlaşıldı ki, iktidar dün neredeyse bugün de orada. Vatanseverler dün de susmadı, bugün de susmayacak” ifadelerini kullandı.ffbdb%3A1614796141937&width=550px

Dün FETÖ’cüler orduda, Cem Gürdeniz hapisteydi.
Bugün sarıklı cübbeli amiraller orduda, Cem Gürdeniz gözaltında.
Anlaşıldı ki, iktidar dün neredeyse bugün de orada.
Vatanseverler dün de susmadı, bugün de susmayacak.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.