Atatürk Araştırma Merkezi’nde Kadir Mısıroğlu kitapları!

Bir rezalet daha, Dünya Atatürk’e hayran, bunlar Atatürk’e düşman… İngiliz ajanı gerici softa bozuntularının sahiplerine sadakatlerini ispatlamak için yazdığı çöpleri Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumuna koymanın anlamı nedir?..

Atatürk Araştırma Merkezi’nde Kadir Mısıroğlu kitapları!
Son Güncelleme: Whatsapp

Bir rezalet daha, Dünya Atatürk’e hayran, bunlar Atatürk’e düşman…

İngiliz ajanı gerici softa bozuntularının sahiplerine sadakatlerini ispatlamak için yazdığı çöpleri Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumuna koymanın anlamı nedir?

Bu bir intikam aldık, Cumhuriyeti de yıktık, rejiminizi yerle bir ettik demenin bir başka türlüsüdür.

Atatürk düşmanı gericiler meydan okuyor, “işte biz bunu yapıyoruz varsa cesareti olan gelsin gereğini yapsın…”

Demektir bu hareket…

Cumhuriyet ve laiklik düşmanı “tarihçi” Kadir Mısıroğlu’nun kitapları, Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu bünyesindeki kütüphanede yer buldu.

Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu bünyesinde bulunan Atatürk Araştırma Merkezi Kütüphanesi, Cumhuriyet ve laiklik düşmanı söylemleriyle dincilerin tarihsel sembollerinden biri haline gelen Kadir Mısıroğlu’na açıldı.

Kütüphanenin internet sitesindeki arama uygulamasında yapılan sorgulama sonucunda Mısıroğlu’nun çok sayıda “eser”inin kütüphane envanterinde bulunduğu görülüyor.

Uygulamada yapılan arama sonucunda Mısıroğlu’nun “Geçmişi ve geleceği ile hilafet”, “Osmanoğullarının dramı: Elli gurbet yılı (1924-1974), “Moskof mezalimi”, “Kurtuluş Savaşı’nda sarıklı mücahitler” gibi kitaplarına ulaşılabiliyor.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Atatürk’e olan düşmanlığını Heykellerinin köpek leşi gibi sürüklendiğini göreceksiniz diyerek ifade eden Mısıroğlu’nun kitaplarının resmi kuruma bağlı kütüphanede yer bulması sosyal medyada tepki çekti.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.