ARTIK BİZE İBAN VERMEYİN, İMANA GELİN İMANA…

CHP’nin bilge isimlerinden Recep Dursun yaşanılan son felaketlerde devletin görevlerini yine vatandaşa yüklemek isteyen AKP iktidarına seslendi… Yaşanan her olumsuzlukta vatandaşa İBAN yollayıp aşağıda isimleri sayılan Müteahhitlerin milyon dolarlık vergi..

ARTIK BİZE İBAN VERMEYİN, İMANA GELİN İMANA…
Son Güncelleme: Whatsapp

CHP’nin bilge isimlerinden Recep Dursun yaşanılan son felaketlerde devletin görevlerini yine vatandaşa yüklemek isteyen AKP iktidarına seslendi…

Yaşanan her olumsuzlukta vatandaşa İBAN yollayıp aşağıda isimleri sayılan Müteahhitlerin milyon dolarlık vergi borçlarını silip, devletin tüm imkanlarını bu müteahhitlerin hizmetine sunan AKP’ye Recep Dursun şöyle diyor….

BIRAKIN BİZE İBAN YOLLAMAYI İMANA GELİN İMANA

En az ikiyüz defa değiştirilen Kamu İhale Kanunu ile Türkiye’deki tüm kamu ihalelerinin neredeyse tamamını toplayan Makyol, Cengiz,Nurol,Kalyon ve Kolin şirketleri,Dünya Bankası’nın dünyada kamu ihalesi alan şirketler listesinin en tepesinde yer alıyorlar.

Yağmalamakta mahir oldukları memleket için bugüne kadar herhangi bir fedakarlıkta bulunmadı, külfet üstlenmediler. Aksine daha çok ballı ihale ve vergi muafiyetleri ile milletin sırtına binmeye, daha fazla kazanç elde etmeye devam ettiler. Milletin ve devletin sırtından geçinen iktidar yanlısı bu yandaş şirketler parayı kırarken, her zaman olduğu gibi fedakarlık hala esnaftan, işçiden, emekliden, çiftçiden, memurdan, yani yoksul ve emekçi halktan bekleniyor. Bize artık iban vermeyin kardeşim..

İman’a gelin… İman’a…

Bu arada hadsizlik eden Mehmet Metiner’e de bir kaç laf etmiş Recep Dursun…

AKP’li Mehmet Metiner…

“Siz Suriye’ye sığınmak zorunda kalsaydınız Suriye halkının size nasıl davranmasını isterdiniz?” diye sormuş.

Osmanlı imparatorluğu ve Anadolu toprakları emperyalistlerce işgal ile paylaşılmıştı. Ancak ,Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde Anadolu insanı ne mandacılığı, ne de mülteci olmayı kabul etmemiş, vatanı için ölmeyi tercih etmiştir. Yani demem o ki, yakın tarihini unutup milletimize böyle bir soruyu sorman dahi hadsizliktir, alçaklıktır…

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.