KÜÇÜK MELEK ASKILI SANDALYESİNE KAVUŞTU

CHP Çayırova örgütü İlçe Eğitim Komisyonu örnek bir çalışmaya imza attı… Alkışlıyorum… Belediye Başkanlarının dahi yapmadığı böyle anlamlı ve insani davranış sergileyebilen arkadaşlarımızı yürekten alkışlıyorum… Çaresiz kalmayan kimse bilmez Naçar..

KÜÇÜK MELEK ASKILI SANDALYESİNE KAVUŞTU
Son Güncelleme: Whatsapp

CHP Çayırova örgütü İlçe Eğitim Komisyonu örnek bir çalışmaya imza attı…

Alkışlıyorum… Belediye Başkanlarının dahi yapmadığı böyle anlamlı ve insani davranış sergileyebilen arkadaşlarımızı yürekten alkışlıyorum… Çaresiz kalmayan kimse bilmez Naçar kalmış insanların halini, ahvalini… Onlar Melek kızımızı gördüler ve başlarını çevirip gitmediler.

İyi insanlar var hala ülkemde tıpkı hiç görmediği, Anadolu’nun en ücra köşesinde bir kız çocuğunu ilkokuldan başlayıp Üniversiteyi bitirene kadar okutan ve kendi evladı gibi gören Ertuğrul Akalın gibi, tıpkı binlerce Kardelen yetiştiren Sevim Deren gibi onlara bakınca “bitmedi daha sürüyor o kavga ve sürecek yeryüzü aşkın yüzü oluncaya dek” demekten kendimi alamıyorum…

İyi ki varsınız güzel insanlar, hepinize yürek dolusu sevgiler…

CHP Çayırova İlçe Eğitim Komisyonunun konu hakkında açıklaması şöyle…

CHP Çayırova İlçe Eğitim Kurulu Olarak, bundan yaklaşık 4 ay önce başlamış olduğumuz, “HAYALLERE ENGEL TANIMAYANLAR” projesinin bu gün ilk adımını sonlandırmanın Mutluluğunu Yaşıyoruz, Projemizde “SEREPAL PLASİ”(CP) hastalığı olan MELEĞİMİZ ve Ailesiyle tanıştık, projemizin başlarında tanışmış olduğumuz adı gibi güzel olan MELEĞİMİZİN ihtiyaçlarını elimizden geldiğince karşılamaya ve yaşam kalitesini arttırmaya gayret gösterdik, MELEĞİMİZİN ve Ailesinin faydalanamadığı ve hakkı olan devlet desteklerine almasına, yaşam kalitesini arttıracak özel araç gereç ve ekipmanların sağlanmasına, destek olmaya çalıştık. Bunlardan biri olan ve en çok ihtiyacı olan ASKILI SANDELYEYİ fark ettik ve temin etmek için girişimlere başladık bu süre zarfında bizim bu sandalyeyi MELEĞİMİZE temin etme çabalarımızı duyan çok DEĞERLİ Çayırova’nın Gençleri ve Hayırseverler kayıtsız kalmayıp yüksek meblağılı sandalyenin ücretini bir araya getirip MELEĞİMİZE destek oldular.

Şimdi buradan, Bu vatandaşlarımıza ulaşmamıza bizlere çok yardımcı olan Başta Marmara Engelliler Derneği Başkanımız Sevgili MEMİŞ ÖZDEMİR’E, Çayırovanın Gençlerine ve Hayırseverlere Çok Teşekkür Ederiz.

Biz Cumhuriyet Halk partililer olarak aracı olmanın ve Melek’in ihtiyacı olan sandalyeyi teslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz,
Bir kez daha Teşekkür Ediyoruz.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.