KİMSE MİLLETTEN BÜYÜK DEĞİLDİR

DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı Adem Koç kamu görevlilerinin partili gibi değil, devlet memuru olduklarının bilinciyle hareket etmesi gerektiğini, aksi durumda yasal yolları kullanacaklarını açıkladı+++++Geçen yıl kurulan ve hızla teşkilâtlanmasını..

KİMSE MİLLETTEN BÜYÜK DEĞİLDİR
Son Güncelleme: Whatsapp


DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı Adem Koç kamu görevlilerinin partili gibi değil, devlet memuru olduklarının bilinciyle hareket etmesi gerektiğini, aksi durumda yasal yolları kullanacaklarını açıkladı
+++++
Geçen yıl kurulan ve hızla teşkilâtlanmasını tamamlayarak ülkenin en iddialı partisi haline gelen ve de Genel Başkanlığı’nı Ali Babacan’ın yaptığı Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Kocaeli İl Başkanı Adem Koç, bazı devlet memurlarının siyasi partiler arası ayrımcı uygulama yaptığını belirtti. En son olarak Gebze’de bunu yaşadıklarını ifade etti. Millî bayramlarda çeşitli yollarla resmi törenlerin dışında tutulmaya çalışıldıklarının altını çizdi. Bunun topluma yönelik ‘maksatlı bir algı projesi’ olduğunun altını çizen DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı Adem Koç, “Kamu görevlilerimiz, bir partinin temsilcisi gibi değil, devlet memuru olduklarının bilinciyle hareket etmek durumundalar. Aksi halde, bunun hukuki sonuçlarına katlanmak zorunda kalacaklardır.
+++++
KİMSE MİLLETTEN BÜYÜK DEĞİLDİR
Bütün ilçelerimiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı resmi törenlerine katılmak için başvuru yaptıkları halde, cevaben korona tedbirleri öne sürülerek sadece TBMM’de grubu bulunan partilerin katılabileceği öne sürülerek izin verilmedi. Malûm süreç göz önüne alındığında arkadaşlarımızla bunu anlayışla karşıladıydık.
Ancak 23 Nisan günü gördük ki, Atatürk anıtına çelenk koymak için neredeyse kim varsa çağrılmış ve kongreleri gibi lebaleb bir tören düzenlemişler. Sayın Kaymakamlarımızı ve Valimizi, millî iradeye ve demokrasiye saygılı olmaya davet ediyoruz. Hiç kimse, kendini aziz milletimizden daha yukarıda görmesin; söz de, karar da milletindir. Sonuç olarak sandıkta bu zihniyet tasfiye olacaktır. Bunların yasal sürecinin takipçisi olduğumuzu, kamuoyuna saygıyla bildiririz…” dedi.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.