EYTSGM VE DİSK, OMUZ OMUZA

EYTSGM, DİSK ile buluştu… Kurulduğu günden itibaren büyük tartışmalar doğuran ve örgütlenme çalışmaları giderek yükselen aynı zamanda Federasyon olmaya hazırlanan EYTSGM Kocaeli, Eskişehir ve Bursa Dernekleri İstanbul’da DİSK Genel Merkezini..

EYTSGM VE DİSK, OMUZ OMUZA
Son Güncelleme: Whatsapp

EYTSGM, DİSK ile buluştu…

Kurulduğu günden itibaren büyük tartışmalar doğuran ve örgütlenme çalışmaları giderek yükselen aynı zamanda Federasyon olmaya hazırlanan EYTSGM Kocaeli, Eskişehir ve Bursa Dernekleri İstanbul’da DİSK Genel Merkezini ziyaret etti.

Kocaeli EYTSGM Dernek Başkanı Şengül Yurt, Bursa EYTSGM Dernek Başkanı Kemal Gül, Eskişehir EYTSGM Dernek Başkanı Kadir Arıkoğlu görüşmeden oldukça memnun ayrıldılar.

EYTSGM Dernekleri ortak yaptıkları açıklamada şunları söylediler.

DİSK Genel Başkanı sn. Arzu ÇERKEZOĞLU ve Birleşik Metal Sendikası Genel Başkanı Sn.Adnan SERDAROĞLU ile 26 şubat ta yapılan görüşmede sosyal güvenlik mağdurlarının sorunlarını ve çözüm yollarını neler yapılması gerektiğini.

Eyt, abo, staj, çıraklık, 3600,gss, bes, kıdem tazminatı, kısa çalışma ödeneği, düşük emekli maaşları, asgari ücret ve bunun gibi bir çok konuda emeğin emekçinin emeklinin maruz bırakıldığı bu zorlu süreçte örgütlülüğün ne kadar önemli olduğunun altı bir kez daha çizildi..

Emeklilikte Yaşa Takılanlar ve Sosyal Güvenlik Mağdurları Platformu olarak bizleri konuk eden ve değerli fikirlerini çözüm ile alakalı deneyimlerini bizim ile paylaşan ve desteklerini bizden esirgemeyen, Başkanlarımıza tüm camiamız adına teşekkür ediyoruz.

YAŞASIN SINIF DAYANIŞMASI….EYTSGM Platformu.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.