Gelecek Gölcük’ten sokak hayvanları ve kuşlara yem

Sokak hayvanları ile pozlar vererek reklam yapan Belediye Başkanlarını sokakta göremedik bu kar yağışında. Kent etkilendi, halk etkilendi, sokak hayvanları etkilendi ama hiçbirinden ses seda çıkmadı. Oysa pek severlerdi çizmeleri..

Gelecek Gölcük’ten sokak hayvanları ve kuşlara yem
Son Güncelleme: Whatsapp

Sokak hayvanları ile pozlar vererek reklam yapan Belediye Başkanlarını sokakta göremedik bu kar yağışında.

Kent etkilendi, halk etkilendi, sokak hayvanları etkilendi ama hiçbirinden ses seda çıkmadı.

Oysa pek severlerdi çizmeleri giyip reklam yapmayı…

Gelecek Partisi Gölcük ekibine teşekkür etmek gerek, onlar unutmadılar…

Bazı işler kuru laf ebeliği ve sahte gülüşler ile olmaz samimiyet gerektirir.

Gelecek Partisi Kocaeli Teşkilatları sokak hayvanları ve kuşlara yem bırakılması çağrısında bulundu. Çağrıya ilk tepki Gölcük’ten gelirken ilçenin Saadet (Kaya) ablası, cadde, sokak ve cam önlerini yemlerle donattı. 

Toplumdaki sevgi ve merhamet duygularını zenginleştirecek projelere ihtiyaç olduğunu ifade eden Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Ömer Faruk Başaran tüm teşkilatlara sokak hayvanları ve kuşlar için yem koyulması çağrısında bulundu. ‘Kediler 6 saat, köpekler 16 saat aç kalırsa ölüyorlar! Sokak hayvanlarını soğuk kış günlerinde koruyup, kollamak bizlerin görevidir.’ diyen Başaran’ın çağrısına ilk tepki Gölcük İlçe Başkanı Kadriye Güner ve yönetiminden geldi. Geçtiğimiz günlerde üye olarak Gelecek Partisi’ne katılan ve ömrünü sokak hayvanlarına adayan Saadet Kaya’nın başkanlığında ilçenin muhtelif noktalarına yem koyulurken tüm vatandaşlara çağrıda bulunuldu. 

Doğada yaşayan canlıları yılın her mevsiminde korumak, kollamak ve onlara güzel yaşam koşulları sunmanın bir insanlık görevi olduğunu vurgulayan Gelecek Partisi Gölcük İlçe Başkanı Kadriye Güner, “Bizleri bu konuda yönlendiren ve destek veren il başkanımız Ömer Faruk Başaran’a teşekkür ediyoruz. Unutmayalım ki, hayvanlar soğuktan ölmez, açlıktan ve ilgisizlikten ölür. Kış nedeniyle yemek bulmakta zorluk çeken hayvanları unutmayalım, onlara sahip çıkalım. Onların da bir can taşıdığını hatırlayarak, beslenme odaklarını boş bırakmayalım” diye konuştu. 

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.