Türkiye - Süper Lig
Fatih Karagümrük
20:00 1 : 2 MS
MS
Istanbulspor AS
Türkiye - 1. Lig
BB Erzurumspor
20:00 1 : 0 MS
MS
Denizlispor
İngiltere - Premier Lig
Leicester City FC
22:00 4 : 0 MS
MS
Nottingham Forest
İspanya - LaLiga
Rayo Vallecano
22:00 2 : 1 MS
MS
Elche
İtalya - Serie A
Hellas Verona
21:45 1 : 2 MS
MS
Udinese Calcio
Portekiz - Premier Lig
Maritimo Madeira
22:15 1 : 2 MS
MS
Casa Pia Lisbon
Rusya - Premier Lig
PFK Krylia Sovyetov Samara
19:00 0 : 0 MS
MS
FK Krasnodar
İspanya - LaLiga 2
Real Zaragoza
22:00 0 : 0 MS
MS
Eibar
Almanya - 3. Lig
Ingolstadt
20:00 0 : 0 MS
MS
FSV Zwickau
Fransa - Ligue 2
Stade Lavallois
21:45 1 : 2 MS
MS
Bordeaux
Fransa - Ulusal
US Concarneau
19:30 2 : 0 MS
MS
LB Chateauroux
İtalya - Bahar Şampiyonası
Udinese Calcio
13:30 0 : 2 MS
MS
US Lecce
Empoli FC
17:30 2 : 2 MS
MS
AS Roma
İtalya - Serie C, Grup A
Calcio Padova
21:30 1 : 1 MS
MS
Feralpisalo
Belçika - U21 Pro League
Jeugd Lommel SK
20:00 2 : 1 MS
MS
Lierse SK
KAS Eupen
20:30 3 : 1 MS
MS
FCV Dender EH U21
Jeugd KV Kortrijk
20:30 0 : 1 MS
MS
Jeugd KV Oostende
KMSK Deinze
21:00
Jeugd Royal Excelsior Virton
Jeugd RWD Molenbeek
21:00 1 : 2 MS
MS
Jeugd St. Truidense VV
Jeugd KVC Westerlo
21:00 1 : 0 MS
MS
Jeugd KV RS Waasland Beveren
Portekiz - U23 Şampiyonası
Leixoes SC
17:00
FC Famalicao
CD Mafra U23
19:00 1 : 1 MS
MS
Estoril Praia
ABD - ABD MLS
Sporting Kansas City
00:25 1 : 0 MS
MS
Seattle Sounders
Nashville SC
03:30 1 : 2 MS
MS
Houston Dynamo
ABD - Mls Next Pro
Columbus Crew 2
00:00 4 : 3 MS
MS
Toronto FC II
Saint Louis City SC 2
03:30 2 : 1 MS
MS
Tacoma Defiance
ABD - Nisa
AC Syracuse Pulse
02:00 0 : 0 MS
MS
Michigan Stars FC
ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi
Chicago Red Stars
01:00 2 : 0 MS
MS
Angel City FC
ABD - Usl Championship
Los Angeles Galaxy II
03:00 2 : 0 MS
MS
Sacramento Republic FC
Monterey Bay FC
05:00 1 : 2 MS
MS
Tampa Bay Rowdies
ABD - USL Lig 1
South Georgia Tormenta FC
02:30 1 : 1 MS
MS
Richmond Kickers
Almanya - Bayernliga Güney
SV Schalding-Heining
17:00 1 : 0 MS
MS
Turkspor Augsburg
Almanya - Bölgesel Ligi Bavaria
TSV 1896 Rain
15:00 1 : 1 MS
MS
Greuther Furth II
TSV Aubstadt
15:00 2 : 0 MS
MS
Bayern Munich II
Vilzing
15:00 0 : 1 MS
MS
Viktoria Aschaffenburg
Turkgucu Munich
15:00 0 : 3 MS
MS
Unterhaching
Ansbach
15:00 2 : 2 MS
MS
1. FC Schweinfurt 05
VFB Eichstatt
15:00
ER
Buchbach
FC Pipinsried
15:00 0 : 3 MS
MS
FV Illertissen
Nürnberg (A)
15:00 1 : 2 MS
MS
FC Augsburg II
SPVGG Hankofen-Hailing
15:00 1 : 0 MS
MS
Heimstetten
FC Wurzburger Kickers
15:00 3 : 1 MS
MS
Wacker Burghausen
Almanya - Hessenliga
SV Steinbach 1920
16:00
ER
Turk Gucu Friedberg
FC Giessen 1927 Teutonia 1900 VfB
16:00 2 : 0 MS
MS
Rot-Weiss Hadamar
SC Viktoria 06 Griesheim
16:00 3 : 2 MS
MS
SV Neuhof
FC Hanau 93
16:00 3 : 0 MS
MS
TSV Steinbach II
FC 1931 Eddersheim
16:00 0 : 0 MS
MS
SV 1898 Unter Flockenbach
FC Bayern Alzenau
16:00 0 : 0 MS
MS
FC 1906 Erlensee
TUS Dietkirchen
16:00 1 : 7 MS
MS
Steinbach
Baunatal
16:00 3 : 1 MS
MS
SV Rot-Weiss Walldorf
SV Adler Weidenhausen
16:00 1 : 2 MS
MS
SC 1929 Waldgirmes
Almanya - Oberliga Rheinland-Pfa
FV Dudenhofen
16:30
ER
Mechtersheim
Almanya - Schleswig-Holstein-Liga
Husumer
15:00 2 : 1 MS
MS
FC Dornbreite
Arjantin - Liga Profesional, Reserves
CA Union Santa Fe Reserve
16:00 1 : 0 MS
MS
Rosario Central Res.
Racing Club
16:00 1 : 1 MS
MS
Defensa Y Justicia
Arsenal FC
16:00 1 : 2 MS
MS
Newells Old Boys
Club Atletico Platense Reserve
17:00 3 : 0 MS
MS
Atletico Tucuman Reserve
CA Barracas Central Reserve
17:00 2 : 2 MS
MS
CA Aldosivi
Arjantin - Primera B
CS Dock Sud
21:30 2 : 0 MS
MS
Club Comunicaciones
Arjantin - Primera C
CA Atlas
21:30 1 : 1 MS
MS
Real Pilar FC
Club Lujan
21:30 0 : 1 MS
MS
Argentino de Merlo
Arjantin - Primera Nacional
CA Chaco For Ever
00:00 2 : 1 MS
MS
San Martin de San Juan
Nueva Chicago
21:05 2 : 1 MS
MS
Quilmes Atletico Club
Deportivo Riestra AFBC
21:30 1 : 1 MS
MS
Guillermo Brown
Arjantin - Profesyonel Lig
Boca Juniors
00:00 1 : 0 MS
MS
Velez Sarsfield
CA Talleres de Cordoba
00:30 0 : 1 MS
MS
Atletico Lanus
Argentinos Juniors
02:30 0 : 3 MS
MS
CA River Plate (Arg)
Arjantin - Torneo Federal A
Juventud Antoniana
01:00 5 : 0 MS
MS
Sportivo Las Parejas
Bahreyn - 2. Division
Bouri
18:30 1 : 2 MS
MS
Al Ittihad
AL Tadamun Buri
18:30 1 : 1 MS
MS
AL ITTIFAQ BHR
Busaiteen
18:30 1 : 1 MS
MS
MALKIYA CLUB
Bolivya - Profesyonel Lig, Kapanış
The Strongest
00:15 1 : 0 MS
MS
Universitario de Sucre
Oriente Petrolero
02:30 1 : 0 MS
MS
Blooming
Brezilya - Brasilero Serie A
CR Flamengo RJ
03:30
SC Corinthians SP
Brezilya - U20 Brezilya Kupası
Gremio Esportivo Brasil
21:30 0 : 3 MS
MS
SE Palmeiras SP
Bulgaristan - Birinci Prof. Lig
PFC Lokomotiv Plovdiv
15:00 1 : 3 MS
MS
FC CSKA 1948
PFC CSKA Sofia
17:30 2 : 1 MS
MS
PFC Pirin Blagoevgrad
PFK Beroe Stara Zagora
20:00 0 : 1 MS
MS
PFC Levski Sofya
Cezayir - Lig 1
MC Alger
17:30 2 : 1 MS
MS
ASO Chlef
Danimarka - Superligaen
FC Nordsjælland
20:00 3 : 1 MS
MS
Randers FC
Ekvador - LigaPro Primera A
Barcelona SC
02:00 1 : 1 MS
MS
Guayaquil City FC
El Salvador - Primera Division, Açılış
CD Dragon
00:00 1 : 1 MS
MS
CD Aguila
CD Luis Angel Firpo Usulutan
00:00 0 : 0 MS
MS
CD Platense Municipal Zacatecoluca
Alianza FC San Salvador
00:15 3 : 1 MS
MS
CD Fas
El Salvador - Primera Division, Reserves, Apertura
CD Luis Angel Firpo U20
20:00 0 : 0 MS
MS
CD Platense U20
CD Atletico Marte U20
23:00 1 : 2 MS
MS
AD Isidro Metapan U20
Endonezya - Liga 1
Barito Putera
11:30
ER
PSM Makassar
Estonya - Esiliiga
Parnu Jalgpalliklubi
19:00 2 : 1 MS
MS
FCI Levadia Tallinn
Viimsi JK
19:00 0 : 2 MS
MS
FC Nomme United
Etiyopya - Premier Lig
Fasil Kenema SC
13:00 2 : 1 MS
MS
Adama City FC
Defence Force FC
16:00 1 : 0 MS
MS
Hadiya Hossana FC
Faroe Adaları - Premier Lig
AB Argir
18:00 2 : 0 MS
MS
Skala IF
Fildişi Sahili - Lig 1
Bouake FC
18:30 0 : 1 MS
MS
SC Gagnoa
Racing Club Dabidjan
21:00 0 : 1 MS
MS
ES Bafing
Filistin - Gaza Strip Premiyer Ligi
Ittihad Shojaeyya
16:00 1 : 0 MS
MS
Khadamat AL Nosirat
Gana - Premier Lig
Samartex
18:00
ER
Accra Great Olympics
Tamale City FC
18:00
ER
Real Tamale United
Guatemala - Liga Nacional. Açılış
H. Xinabajul
02:00 1 : 1 MS
MS
CSD Coban Imperial
Güney Afrika - Ulusal 1.Lig
Platinum City Rovers
16:30 1 : 1 MS
MS
Cape Town Spurs
Honduras - Liga Nacional. Açılış
Olancho FC
00:00 2 : 1 MS
MS
CD Vida La Ceiba
CD Marathon San Pedro Sula
03:00
Real CD Espana San Pedro Sula
UPNFM Choluteca
04:00
CD Vida La Ceiba
İngiltere - Premier League 2, Division 2
Nottingham Forest FC
21:00 1 : 0 MS
MS
Sunderland
İngiltere - Professional Development League
Wigan Athletic
15:00 0 : 2 MS
MS
Burnley FC
Cardiff City
15:00 2 : 1 MS
MS
Reading FC
Wigan Athletic
15:00
ER
Barnsley FC
Charlton Athletic
16:00 3 : 3 MS
MS
Queens Park Rangers
Millwall
16:00 1 : 1 MS
MS
Bristol City
Swansea City
17:00 4 : 1 MS
MS
Colchester United
Sheffield Wednesday Yedekler
21:00 0 : 3 MS
MS
Sheffield United FC
Hull City
21:00 3 : 6 MS
MS
Crewe Alexandra
İngiltere - Southern Football League, Premier Division South
Beaconsfield Town
21:45 1 : 0 MS
MS
Hartley Wintney
İrlanda - Birinci Lig
Longford Town
21:45 1 : 2 MS
MS
Waterford FC
İrlanda - Premier Lig
Shelbourne FC
21:45 4 : 4 MS
MS
St. Patrick´s Athletic
İsrail - Premier Lig
Beitar Jerusalem FC
20:15 2 : 3 MS
MS
Maccabi Bnei Reina
İsrail - Ulusal Lig
Hapoel Ramat Gan Givatayim FC
19:00 2 : 2 MS
MS
Hapoel Nof Hagalil FC
Hapoel Petah Tikva FC
19:00 2 : 2 MS
MS
Ironi Tiberias
Maccabi Kabilio Jaffa
19:00 2 : 1 MS
MS
Hapoel Kfar Saba FC
İsveç - 1. Lig Güney Grubu
FC Trollhattan
20:00 0 : 1 MS
MS
IK Oddevold
İsveç - Allsvenskan
IFK Varnamo
20:00 2 : 1 MS
MS
Mjallby AIF
IFK Goteborg
20:10 1 : 3 MS
MS
IF Elfsborg
İsveç - Superettan
Trelleborgs FF
20:00 1 : 3 MS
MS
Jönköping Södra
İzlanda - Urvalsdeild
Breidablik Kopavogur
22:15 3 : 0 MS
MS
Stjarnan Gardabae
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig
Karmiotissa FC
19:00 1 : 0 MS
MS
Olympiakos Nicosia
Enosis Neon Paralimni FC
19:00 2 : 0 MS
MS
Nea Salamina Famagusta
Kolombiya - Primera A, Kapanış
CD Junior FC
00:05 1 : 0 MS
MS
AD Cali
America de Cali
02:10 0 : 0 MS
MS
Atletico Nacional Medellin
Independiente Santa Fe
04:15 1 : 0 MS
MS
Envigado FC
Kolombiya - Primera B
Llaneros FC
23:00 1 : 0 MS
MS
Deportes Quindio
CD Real San Andres
23:00 2 : 1 MS
MS
CD Atletico Huila
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 1
Seongnam FC
08:00 0 : 2 MS
MS
Suwon Bluewings
Kore Cumhuriyeti - WK-Ligi
Changnyeong WFC
09:00
Suwon WFC
Incheon Hyundai Steel
09:00 0 : 0 MS
MS
Boeun Sangmu WFC
Seoul City WFC
09:00 2 : 1 MS
MS
Hwacheon Kspo FC
Gyeongju FC
09:00 2 : 1 MS
MS
Sejong Sportstoto WFC
Changnyeong WFC
09:00 0 : 3 MS
MS
Suwon WFC
Kosta Rika - Liga de Ascenso, Apertura
AD Carmelita
00:00
AD Barrio Mexico
Kosta Rika - Primera Division, Apertura
AD Guanacasteca
00:00 1 : 1 MS
MS
Cartagines
Guadalupe FC
03:00 1 : 2 MS
MS
Deportivo Saprissa San Jose
Perez Zeledon
03:00 1 : 0 MS
MS
Sporting FC
Kuveyt - Premier Lig
Al-Salmiya SC
19:20 1 : 1 MS
MS
Kazma SC
Litvanya - 1 Lyga
FA Siauliai B
19:00 3 : 1 MS
MS
FK Panevezys B
Meksika - Liga Mx Women, Apertura
Club Necaxa
00:00 0 : 2 MS
MS
Atlas FC
CF Pachuca
03:00 3 : 2 MS
MS
FC Juarez
Mazatlan FC
04:00 1 : 3 MS
MS
Atletico San Luis
CD Guadalajara
05:00 2 : 2 MS
MS
Club America
Meksika - Liga MX, Açılış
Club Santos Laguna
02:05 3 : 0 MS
MS
Mazatlan FC
Club Leon
04:00 2 : 2 MS
MS
Club Tijuana de Caliente
Myanmar - National League
Ayeyawady United
12:00 6 : 1 MS
MS
Sagaing United
Nikaragua - Primera Division
Diriangen FC
03:00 6 : 1 MS
MS
CD Ocotal
Real Esteli FC
04:00 3 : 1 MS
MS
HYH Sebaco FC
Norveç - 1. Division
Ranheim
19:00 1 : 2 MS
MS
Sandnes ULF
Grorud IL
19:00 1 : 1 MS
MS
Raufoss
Kongsvinger IL Fotball
19:00 0 : 0 MS
MS
Sogndal IL
Stabaek IF
19:00 4 : 0 MS
MS
Asane Fotball
IK Start
19:00 3 : 2 MS
MS
Kfum Oslo
Norveç - 2. Lig Grup 1
Flekkeroy IL
18:00 2 : 0 MS
MS
Odds BK II
Norveç - 2. Lig Grup 2
Tromsdalen UIL
17:00 0 : 0 MS
MS
Valerenga IF 2
Norveç - 3Rd Division Group 4
Sarpsborg 08 2
20:00 0 : 3 MS
MS
FK Eik-Toensberg
Norveç - 3Rd Division Group 5
BODO/GLIMT 2
17:00 1 : 0 MS
MS
Rosenborg 2
Norveç - 3Rd Division Group 6
Stromsgodset 2
15:00 7 : 0 MS
MS
Bossekop UL
Oman Sultanlığı - Omani Ligi
Dhofar SCSC
16:05
ER
Sohar
Al Bashair
16:10 0 : 2 MS
MS
Sohar
Al Musannah SC
16:10 2 : 3 MS
MS
Dhofar SCSC
Al-Ittihad Club
18:30 0 : 0 MS
MS
AL Nasr SC (OMA)
Bahla Club
19:00
ER
Al-Seeb
Özbekistan - PFL
Lokomotif Tashkent
16:30 1 : 3 MS
MS
Neftchi Fargona
FK Kokand 1912
16:30 2 : 3 MS
MS
Surkhon-2011
Panama - Liga Panamena, Clausura
Tauro FC
00:00 0 : 2 MS
MS
Alianza FC
CD Universitario
02:15 0 : 0 MS
MS
Atletico Chiriqui
Herrera FC
04:30 1 : 1 MS
MS
Veraguas CD
Paraguay - 2.Lig
Club Fernando
20:30 3 : 1 MS
MS
Independiente Campo Grande
Pastoreo FC
20:30 1 : 0 MS
MS
CS 2 de Mayo
Paraguay - Primera Division, Clausura
Libertad Asuncion
01:30 1 : 0 MS
MS
Club General Caballero Jlm
Nacional Asuncion
23:00 1 : 0 MS
MS
12 De Octubre De Itaugua
Polonya - Ekstraklasa
WKS Slask Wroclaw
20:00 0 : 2 MS
MS
KS Warta Poznan
Polonya - I Ligi
Chrobry Glogow
19:00 2 : 2 MS
MS
Odra Opole
Romanya - Liga 1
FC Botosani
18:00 1 : 1 MS
MS
U. Cluj
AFC Chindia Targoviste
21:00 2 : 1 MS
MS
Rapid Bucuresti 1923
Romanya - Liga 2
AFC Unirea Constanta
16:00 3 : 1 MS
MS
FC Buzau
Şili - Premier Lig
Cobresal
00:00 2 : 0 MS
MS
Union Espanola
Şili - Primera B
Union San Felipe
02:30 1 : 4 MS
MS
Deportes Magallanes
CD Melipilla
02:30 2 : 2 MS
MS
Arturo Fernandez Vial
AC Barnechea
21:30 1 : 0 MS
MS
Santiago Wanderers
Deportes Recoleta
21:30 2 : 1 MS
MS
CD Santa Cruz
Sırbistan - Prva Liga
FK Radnicki Beograd
15:00 2 : 1 MS
MS
RFK Graficar Beograd
OFK Vrsac
16:00 0 : 0 MS
MS
FK Sloboda Uzice
FK Radnicki Sremska Mitrovica
16:00 1 : 0 MS
MS
Novi Sad
FK Macva Sabac
19:00 0 : 0 MS
MS
FK Zlatibor Cajetina
Sırbistan - Superliga
FK Cukaricki Belgrade
17:00 2 : 2 MS
MS
Radnicki Nis
Suudi Arabistan - 1.Lig
Hajer FC Al-Hasa
18:05 3 : 2 MS
MS
AL Hazem FC
AL Qaisoma FC
18:15 2 : 2 MS
MS
AL Jabalain FC
Najran SC
20:15 0 : 0 MS
MS
AL Ain FC
Tanzanya - Premiyer Lig
Coastal Union FC
16:00 2 : 0 MS
MS
Kagera Sugar
Ruvu Shooting FC
18:15 1 : 2 MS
MS
Young Africans SC
Azam FC
20:15 1 : 0 MS
MS
Singida BS FC
Ürdün - Jordan 1st Division
Al Tora
16:00 2 : 1 MS
MS
AL Karmel
Al-Ahly Amman
16:00 1 : 0 MS
MS
Ittihad AL Ramtha
Uruguay - Premier Lig
Montevideo Wanderers
01:30 0 : 2 MS
MS
Penarol URU
Venezuela - Premier Lig
Portuguesa FC
00:00 1 : 2 MS
MS
Academia Puerto Cabello
Deportivo Lara
02:15 0 : 2 MS
MS
Deportivo Tachira
Yunanistan - Süper Lig 1
Pas Giannina
18:00 1 : 4 MS
MS
Panaitolikos Agrinio
AEK Athens
20:00 4 : 1 MS
MS
Ionikos Nikea

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.