TOST’ÇUDAN ZABITALARINI GİYDİREN FATMA BAŞKAN ARTIK YÜZÜNÜZÜ KOCAELİ’YE DÖNÜN…

Bugün İzmit Bld. Mec. Üyesi İlker Kazan ile aylık olağan söyleşimizi gerçekleştirirken Büyükşehir Meclisinde de oldukça tartışmalar yaşanmış. Fatma Kaplan her zamanki gibi kaostan beslenmek için çırpınıyor ama artık yemiyor çünkü bütün foyası ortaya çıktı… Kafeci Başkan elle tutulur hiç bir projesi olmayınca bunu örtebilmek için kavgadan medet umuyor…

Bu bir hastalıktır, üretemeyen beyinler iktidarlarını kutsamak için kaos yaratır…

Artık Kocaeli’de herkes onun iç yüzünü biliyor ve onu artık kimse ciddiye almıyor…

İlker Kazan’la sohbetimizde konuştuklarımızın bir yansıması bugün Büyükşehir Meclisinde yaşanması çok ilginç bir tesadüf… Zabıtalarına dahi tostçudan sahte kıyafet alacak kadar liyakatsiz kadrolar ile zaten yapabileceği bir iş yok ama kendini bir şekilde gündemde tutmaya çalışıyor…

Mecliste işte yine bu tutumu ile gündem olmaya çalışırken rezil olan Fatma Kaplan’a İlker Kazan şöyle seslendi….

İlker Kazan’dan Hürriyet’e: Yönünüzü İstanbul’a Ankara’ya değil Kocaeli’ye dönün!

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in, bugün Kocaeli Büyükşehir Belediye Meclisi’ndeki tutumuna ve KBB Başkanı Tahir Büyükakın’la tartışmasına İzmit Belediye Meclisi MHP Meclis Üyesi İlker Kazan’dan tepki geldi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Meclisi’nde bugün İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a karşı bağırarak “Algı yapıyorsunuz” demişti. Kocaeli Büyükşehir’e ait kafe ve hamamı usule aykırı bir şekilde kullanan Hürriyet’e İzmit Belediye Meclisi MHP Meclis Üyesi İlker Kazan tepki gösterdi. Kazan, Büyükakın’ın İzmit’te yaptığı hizmetleri sayarak, “Yönünüzü İstanbul’a Ankara’ya değil Kocaeli’ye dönün!” dedi.

BÜYÜKAKIN YAPICI HÜRRİYET TAHRİK EDİCİ DAVRANIYOR

Kazan, “İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Cumhuriyet Parkı ve Süleyman Paşa Hamamı’nı usulsüz bir şekilde işletiyor. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın Bey ne kadar yapıcı davranıyorsa Hürriyet bir o kadar tahrik edici ve diyalogdan uzak davranıyor. Bu durumu üzülerek takip ediyoruz. Cumhur İttifakı’nın başkanı Tahir Bey, usulsüzlüklerine rağmen kentin salahiyeti için bu hakkı İzmit Belediyesi’ne vermek için meclisten ricacı oluyor. Ancak Fatma Hanım bağırıyor ve şov yapıyor.

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR YERİNE İSTANBUL’A TEŞEKKÜR EDİYOR

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin kentin her ilçesine olduğu gibi İzmit’e nasıl hizmetler yaptığı görülüyor. Cedit dönüşümü, Tramvay, Yürüyüş Yolu, kırsal mahallelerde çiftçilere destekler ortada. Fethiye Caddesi projesinde İzmit Belediyesi’ne destek teklif edildi kabul etmediler. İzmit’te her şeyi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi yapıyor ama Fatma Hanım İstanbul’a teşekkür ediyor. Yönünüzü İstanbul’a Ankara’ya değil Kocaeli’ye dönün!” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir