Otomobile kurşun yağdıran şahıs serbest kaldı

Kocaeli’nin İzmit ilçesinde seyir halinde olan otomobile pompalı tüfekle kurşun yağdıran şahıs, yakalanarak adliyeye sevk edildi. Adliyedeki işlemlerinin ardından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.


Olay, Kocaeli’nin İzmit ilçesine bağlı Gültepe Mahallesi’nde sabaha karşı meydana geldi. İddiaya göre, U.U., Fatih Mahallesi’ndeki evinde aile bireyleri ile tartıştıktan sonra 41 ABK 172 plakalı Hyundai marka otomobiline binerek evinden ayrıldı. Gültepe Mahallesi’nde otomobiliyle seyir halinde olan U.U., bir başka aracın kendisini takip ettiğini ve durdurmaya çalıştığını fark etti. Bu sırada U.U.’nun otomobili, onu takip eden R.B. tarafından kurşunlandı. Saldırıda U.U.’nun otomobiline yaklaşık 30’a yakın saçma isabet etti. Neye uğradığını şaşıran U.U., bir süre daha ilerledikten sonra otomobilini yolun sağına çekerek durdurdu. İhbarla olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri kaçan R.B.’nin yakalanması için çalışma başlattı. Yapılan çalışmalar neticesinde R.B. olayda kullandığı pompalı tüfekle yakalanarak emniyete getirildi. Emniyette ifadeleri alınan R.B. ve saldırıya uğrayan U.U. Kocaeli Adliyesine sevk edildi. Adliyedeki ifadelerinin ardından iki şahıs da adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

KOCAELİ’NİN İZMİT İLÇESİNDE SEYİR HALİNDE OLAN OTOMOBİLE POMPALI TÜFEKLE KURŞUN YAĞDIRAN ŞAHIS, YAKALANARAK ADLİYEYE SEVK EDİLDİ. ADLİYEDEKİ İŞLEMLERİNİN ARDINDAN ADLİ KONTROL ŞARTIYLA SERBEST BIRAKILDI. (CİHAN ATİK – HAMZA EMİN USTA/KOCAELİ-İHA) Kocaeli’nin İzmit ilçesinde seyir halinde olan otomobile pompalı tüfekle kurşun yağdıran şahıs, yakalanarak adliyeye sevk edildi. Adliyedeki işlemlerinin ardından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir