Kocaeli’de korkutan yangın

Kocaeli’de meydana gelen çatı ve ahır yangını korkulu anlara sahne oldu. Evin çatısı alevlere teslim olurken ahırda bulunan saman ve arpa yandı.

Olay, İzmit ilçesine bağlı Yassıbağ Mahallesi’nde meydana geldi. Alınan bilgiye göre, A.K.’ye ait ev ve ahırda çıkan yangın büyüyerek maddi hasar verdi. Evin çatısının alevlere teslim olmasının yanı sıra ahırda 750 balya saman, 3.5 ton arpa, ahırın çatısı ve 10 ton odun küle döndü. Yangını gören vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine itfaiye ve jandarma ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekiplerinin yoğun çabaları sonucu yangın kontrol altına alıp söndürüldü. Yangının çıkışı ile ilgili jandarma ekipleri tarafından inceleme başlatıldı.

KOCAELİ’DE MEYDANA GELEN ÇATI VE AHIR YANGINI KORKULU ANLARA SAHNE OLDU. EVİN ÇATISI ALEVLERE TESLİM OLURKEN AHIRDA DA ÇOK SAYIDA SAMAN VE ARPA KAYBI OLDUĞU ÖĞRENİLDİ. (CİHAN ATİK – MEHMET EKREM CEYLAN/KOCAELİ-İHA) Kocaeli’de meydana gelen çatı ve ahır yangını korkulu anlara sahne oldu. Evin çatısı alevlere teslim olurken ahırda bulunan saman ve arpa yandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir