SERAP ÇAKIR VE DAVUTOĞLU OMUZ OMUZA

Serap Çakır göreve geldiği günden bu yana Davutoğlu tarafından önemseniyor ve onurlandırılıyor….

Gelecek Partisinin kuruluş yıldönümünde de bu durum gözden kaçmadı…

10 bin kişilik salonun dolup taşmasında büyük payı olan Kocaeli örgütü sık sık sahneye çağrıldı…

Davutoğlu Kocaeli örgütü ve Serap Çakır’dan çok memnun…

Gelecek Partisi Kocaeli Teşkilatı, partilerinin İstanbul’da düzenlediği ikinci kuruluş yıldönümü programında adeta gövde gösterisi yaptı. AKP ve MHP’den yeni katılan 14 kişiye rozet takılan programda, Kocaeli coşkusuyla diğer teşkilatlar arasında fark yarattı.

12 Aralık 2019 tarihinde kurulan ve ikinci kuruluş yıldönümüne denk gelen tarihte Haliç Kongre Merkezi’ni kiralamalarına ve tüm hazırlıklarını yapmalarına karşın son gün Cumhurbaşkanlığınca engellenen program bir hafta gecikmeli de olsa İstanbul Küçükçekmece’deki Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde gerçekleştirildi. Program yeri ve gününün değiştiğini duyurmak ve halkı davet etmek amacıyla anons aracının gezmesi de yasaklanmasına karşın salon tıklım tıklım doldu.

ÇAKIR’DAN TEŞEKKÜR

Programa otobüsler ve özel araçlarla yoğun katılım sağlayan Kocaeli Teşkilatı coşkusuyla programa damga vurdu. Partiye yeni katılanlara genel başkan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu tarafından rozetleri takılırken, sahneye sık sık davet edilen Kocaeli yönetimi dikkatleri üzerine topladı. İl başkanı Serap Çakır yaptığı açıklamada Ak Parti’ye teşekkür ederek, “Haliç Kongre Merkezi üç bin kişilikti. Bu salon ise 10 bin kişilik. Salon dolup taşarken, yüzlerce kişinin sokaklarda kaldığı bir ortamda üç bin kişilik bir salonda büyük sıkıntı yaşardık. İyi ki de engel olmuşlar. Görüldüğü gibi tüm engellemelere rağmen artık salonlara sığmıyoruz. Programa katılım sağlayan teşkilat mensuplarımıza da ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir